1000 TL'ye Oyuncu Ekipmanı Önerisi

ProAdam3007

Decapat
Ekipmanların içinde mouse, klavye, kulaklık, mousepad olacaktır. Bütçe arttırılabilir. Genellikle LoL ve Apex Legends oynuyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Mouse : SteelSeries Rival 300
Klavye : Logitech G105
Kulaklık : Asus Strix Wireless (paran varsa kesinlikle al bu kulaklığı )
mousepad : Razer Goliathus Control (düşünürsen elimde 2.el çok temiz var large )

• Sharkoon KBD Skiller Mech SGK3 - 280 TL
  • Cooler Master MasterPulse MH530 - 315 TL
  • HyperX Pulsefire Core RGB - 170 TL
  • Steelseries Qck Edge Medium Mousepad - 90 TL
855 Lira yapıyor, bütçeyi zorlamadan güzel oldu bence. :)

Ben aslında mouse ve kulaklığa önem verip klavye biraz daha düşük tutmayı düşünüyordum. Peki sebebi nedir klavye ile mouse'yi yüksek tutmam gerektiğinin?

En basidinden, oyununu klavye ve mouse ile oynuyorsun. Kulaklık yerine hoparlör de alabilirsin, ya da daha sonra da alabilirsin kulaklığını iyi seviye. Ama kendin kararın.
Kulaklık yerine hoparlör mü ? Yapmayın lütfen.
En mantıklı olan mouse ve kulaklığı klavyeye göre daha kaliteli almak.

Sonuç olarak mouse ile nişan, kulaklık ile ses kasıyorsunuz. Hoparlör ile ses kasmak zor...

Ben paranın çoğunu kulaklık ve mouse'a harcamanı tavsiye ederim. 50 TL lik klavyeden 800 TL lik klavye'ye geçtiğimde oyuna pek bir katkısının olmadığını anladım, zaten alırken de tahmin ediyordum, sırf tipini ve tuşlarının verdiği hissi beğendiğim için almıştım ama oyuna mouse ve kulaklık kadar bir katkısı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı