1000 TL'ye R5 7500F işlemciye kule tipi soğutucu önerisi

sofue00

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem aldım içerisinde R5 7500F işlemci bulunuyor. Bildiğiniz üzere bu işlemci aşırı ısınıyor ve stok soğutucu geldi. PUBG'de 93 dereceleri gördüm kule tipi bir işlemci soğutucusu arıyorum. 800TL 1000TL'ye kadar bütçem var kule tipi soğutucu önerebilir misiniz? :)

Yeni bir sistem aldım içerisinde R5 7500F işlemci bulunuyor. Bildiğiniz üzere bu işlemci aşırı ısınıyor ve stok soğutucu geldi. PUBG'de 93 dereceleri gördüm kule tipi bir işlemci soğutucusu arıyorum. 800TL 1000TL'ye kadar bütçem var kule tipi soğutucu önerebilir misiniz? :)
Prime ile 850 TL'ye geliyor. Amazon.com.tr

Ayrica kasaniz nedir hocam? Yuksek ihtimal ile sigar ama yine de emin olalim.

Yurt dışından alınmaz bu. Lüzumsuz.
Neden yurtdisindan alinmaz acaba?
Kendinle celisiyorsun. Dememis miydin 214 XT, Ryzen 5 7500F'i sogutamaz diye?
tp23.jpg
Sogutacagini bende biliyorum bu arada ama kendinle celismene sasirdim 😀.

Eki Görüntüle 2044515
Sogutacagini bende biliyorum bu arada ama kendinle celismene sasirdim 😀.
Soğutur ama düzenli toz bakımı ve 9 ayda bir termal macun değişimi yapın. Yoksa işlemci 80 dereceleri görür.

Onun dışında 70-75 derecelerde çalışır işlemci 214XT veya AG400 ile.

Bir soğutucu için o kadar beklemenin manası yok. Türkiye'de de iyi alternatifler var.
tp23.jpg
Sogutacagini ben de biliyorum bu arada ama kendinle celismene sasirdim 😀.
Garanti olsun diye 224-XT önermiştim, şartlara göre değişir. Soğutmayanda var. Adamın bütçesi 1K, ne önerelim?

Bir soğutucu için o kadar beklemenin manası yok. Türkiye'de de iyi alternatifler var.
Evet 214XT gibi alternatifleri var beklemek istemiyor ise alip gecebilir konu sahibi.
Garanti olsun diye 224-XT önermiştim, şartlara göre değişir. Soğutmayanda var. Adamın bütçesi 1K, ne önerelim?
Burasi ayri bir mevzu simdi konuyu uzatmanin manasi yok, ikimizde gereksiz mesajdan uyari yiyecegiz yoksa.

Prime ile 850 TL'ye geliyor. Amazon.com.tr

Ayrica kasaniz nedir hocam? Yuksek ihtimal ile sigar ama yine de emin olalim.

VENTO VG10F RGB ATX Gaming Kasa​

Sığacağını düşünüyorum ama kaç günde gelir 15 gün gibi bir süre yazıyor hocam beklediğime değer mi ve içinden çıkan thermal macun yeterli olur mu mx-4 alayım mı yanında sizce Cevaplar için teşekkür ederim bu arada :)

Geri
Yukarı