1000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
1000

Alprnplt

Hectopat
1000 TL'ye 2.el işlemci + anakart + RAM olacak şekilde 3 parçalık sistem toplayabilir misiniz?
Not: Ekran kartı ve PSU'yu ayrı alacağım onun için bütçem ayrı.
Alacağım Ekran kartı: R9 280 ya da R7 370.
Elimde HDD bulunmaktadır.

Son düzenleme:
Böyle bir sistem dünyayı bırak evrende mümkün değil neyse yine oldu diyelim 2. el sistem toplarsın işlemci bozuk çıkar işlemci bozuk çıkmasa bile anakart bozuk çıkar ssd veya hdd lazım olacak bu sisteme bunlar ne olacak ?

Hevesini kırmak istemem ama,
Dolar şuan 18,21 1000tlye imkansız.
eksik yazmışım 2.el olacak parçalar

Böyle bir sistem dünyayı bırak evrende mümkün değil neyse yine oldu diyelim 2. el sistem toplarsın işlemci bozuk çıkar işlemci bozuk çıkmasa bile anakart bozuk çıkar ssd veya hdd lazım olacak bu sisteme bunlar ne olacak ?
elimde hdd var hocam

Hevesini kırmak istemem ama,
Dolar şuan 18,21 1000tlye imkansız.

200 TL'ye bile buluyorsun abarttın, bana Ryzen sistem toplayın dememiş konu sahibi.

1000 TL'ye 2.el işlemci + anakart + RAM olacak şekilde 3 parçalık sistem toplayabilir misiniz?
Alacağım Ekran kartı: R9 280 ya da R7 370.

İkinci elde toplu satanlar var onlara bakarsın DDR2 veya DDR3 ne denk gelirse.

Alacağım ekran kartı: R9 280 ya da R7 370.

Uzun süre test etmenizi öneririm sıfır almanız mümkün değil ikinci el bakıyorsunuz sanırım bir keresinde R7 240 aldım ve bilgisayara taktıktan bir süre sonra görüntüyü kesiyordu güvenmediğiniz yerden parça almanızı önermem.

200 TL'ye bile buluyorsun abarttın, bana Ryzen sistem toplayın dememiş konu sahibi.

Hocam şaka mısınız 200 lira derken? 2.el sistem alırken sarı siteden alacaksanız yine oradan dolandırılacaksınız anakart veya işlemci alacaksınız karşı satıcı bozuk mal satacak sizde alacakssınız

Hocam size zahmet olmazsa link atabilir misiniz.

Hocam şaka mısınız 200 lira derken? 2.el sistem alırken sarı siteden alacaksanız yine oradan dolandırılacaksınız anakart veya işlemci alacaksınız karşı satıcı bozuk mal satacak sizde alacaksınız.

Sen ne diyorsun kardeşim ikinci el piyasası bu gidersin elden test ederek alırsın veya Param Güvende seçeneği kullanırsın. Dolandırılacak kadar enayiysen 20.000 TL'lik ürün alırken de dolandırılırsın bundan kaçış yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı