1000 TL'ye Sistem Toplama

Reissue

Hectopat
Merhaba. 1000TL'ye sistem toplamak istiyorum. Monitörüm var. Kasa toplayacağım sadece. Oyun olarak sadece LOL oynuyorum. Onun dışında Web de gezinmek, dizi izlemek gibi sıradan şeyleri yapıyorum. LOL'ü Full HD, Full Grafik oynatan, uzun yıllar kullanabileceğim bir bilgisayar olmalı. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

A8 7800
F2A55 Anakart
4 GB RAM
1 TB HDD
Versa II (CMP-350 veya CMP-500'de olabilir)
LoL oynanacaksa bu yeterli olabilir. APU değişebilir tabii.

Bu sistem LoL için gayet yeterli. İleride Gta 5 gibi oyunlar oynamak isterseniz. R7 260x veya Gtx 750 ti takıp çok rahat oynayabilirsiniz.

Toplamı : 1059 TL

Kasa : Xigmatek ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Screenshot_3.png

Öneriler için teşekkürler arkadaşlar. YouTube da izlediğim kadarıyla APU lar biraz sıkıntılı gibi sanki ? Fakat Intel HD Graphics hakkında pek bir bilgim yok açıkçası. Ayrıca LOL sen başka hiçbir oyun oynamayacağım. GTA5 falan bana hitap etmiyor

i3 4160 ile Full ayarlarda 60-70fps, APU 7850K ile 30fps oluyor YouTube videolarında

Bütçeyi esnetme imkanınız yok mu?

Mesela ne kadar daha bütçe gerekir ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı