1000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
1000
@Alprnplt
O tam tersi değil miydi hocam? Ben yanlış biliyorum o zaman pardon.

20₺ye seyhana tren var, trenle gidip gelebilirim ama arkadaş ekran kartım yok ekran kartını getir test edelim dediği için çok sıcak yaklaşmadım. Bende de ekran kartı yok.
Bana sistemi dağıtmış gibi geldi bakarken bana da saçma geldi Onboard olmayan sistemde ekran kartı olmayışı ama fiyatı bakmaya değer gibi göründü bana, bilemiyorum ekran kartınız yoksa daha da sıkıntıya biniyor durum maalesef.

@Alprnplt
O tam tersi değil miydi hocam? Ben yanlış biliyorum o zaman pardon.

Bana sistemi dağıtmış gibi geldi bakarken bana da saçma geldi Onboard olmayan sistemde ekran kartı olmayışı ama fiyatı bakmaya değer gibi göründü bana, bilemiyorum ekran kartınız yoksa daha da sıkıntıya biniyor durum maalesef.
Aklıma şey geldi arkadaşın yanına gidip parçasıyla bir bilgisayarcıya gidip, illaki bilgisayarcıda ekran kartı vardır. Bilgisayarcıda test edip alabilirim.

Hocam o paraya anca Gaming klavye alırsınız.
Geçen hafta 300₺ye razer cynosa chroma aldım ürün 2.el ama sıfır kadar temiz. 😁

İstiyorsanız şimdi deneyebilirsiniz, param güvende ile satılan bir ilanı satın al diyin size ekstra %10 komisyon ekleyip satın alma fiyatına ekliyor.
1662066652262.png

Rastgele bir ilana gidip ona baktım zaten 😂.

@Alprnplt
Bayağı uyguna almışsınız, hayırlı olsun iyi denk gelmiş, evet o şekilde de yapabilirsiniz sadece bilgisayarcı biraz ücret ister diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• iwrn36h.jpg
    iwrn36h.jpg
    160,2 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı