1000 TL'ye VDSL Modem Önerisi

kuazark

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
1000 TL'ye kadar bütçem var, ev internetim 75 Mbps TurkNet kullanıyorum önceden Türk Telekom kullandığım için onun kendi modemi var ama malumunuz çekim kuvvet i(120 m2 evim) ve ping sorunu yaşıyorum, buna çözüm olacak modem arıyorum ve Epey üzerinden seçtiğim birkaç modem var onlar üzerinden veya yeni önerebileceğiniz modemler varsa çok sevinirim.
1662064039632.png

Gönlüm ZyXEL ve Linksys arasında kaldı teknik olarak pek bilgim olmadığı için kararsız kaldım.

ASUS DSL AC750 kullanıyorum bu güne kadar modemle alakalı bir kopma - dalgalanma yaşamadım. 120 M.2 - 3+1 evimde sondaki odalarda internet birazcık dalgalanıyor eğer sorun olur ise ASUS rpt 12 routerini önerebilirim 900TL civarına denk geliyor. Onun dışında Keenetic Extra DSL önerebilirim ancak DSL olmasına dikkat edin.

ASUS DSL AC750 kullanıyorum bu güne kadar modemle alakalı bir kopma - dalgalanma yaşamadım. 120 M.2 - 3+1 evimde sondaki odalarda internet birazcık dalgalanıyor eğer sorun olur ise ASUS rpt 12 routerini önerebilirim 900TL civarına denk geliyor. Onun dışında Keenetic Extra DSL önerebilirim ancak DSL olmasına dikkat edin.
Teşekkürler.

TP-Link TD-W9970 aldım geçen gün. 680 TL civarı bir şeydi.

Edit: Çekim gücü mevzusunu şimdi fark ettim, o konuda performansını bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı