1000 TL'yi geçmeyecek TV box veya Android stick önerisi

Emrah Kaya o7

Centipat
Daha fazla  
1000 TL'ye Android TV uydusu ariyorum hangi türde oldugu fark etmez. İnternette bakıyorum hepsi birbirine çok benziyor hangisini almalıyım hangisi daha çok beğenilmiş anlamıyorum sizce ne almalıyım?

Kullanım amacı ne olacak? Netflix vs. izlemek ise lisanslı olanlardan alman gerek yoksa görüntü kaliten 480p'den ileri gitmez. Realme 4K Stick öneririm.

1000 TL'ye Android TV uydusu ariyorum hangi türde oldugu fark etmez. İnternette bakıyorum hepsi birbirine çok benziyor hangisini almalıyım hangisi daha çok beğenilmiş anlamıyorum sizce ne almalıyım?

Kesinlikle Mi Stick almanızı öneririm bütçeyi biraz aşıyor ama bunu almanızı öneririm

Onu gördüm de almak istemedim başka bir ürün önerebilir misiniz?
1000TL ve altına lisanslı bir box ya da stick yok.

Bunlar lisanslı olanlar.

Bütçenize göre bu olabilir. Eksileri: Bluetooth yok. 5 GHz Wi-Fi yok. Sadece 2.4 GHz. L3 lisansa sahip. Netflix izlemeyecekseniz eğer APK kurup maç film YouTube için alınabilir.

Ben şu ikisi arasında kaldım.

Lisanslı ürün aramıyorum zaten 3 ay sonra universiteye gideceğim ben sadece ailemle YouTube veya Google'dan dizi film izlemelik bir şey ariyorum. Ama bu ikisinin birbirine cok benzemesi fakat fiyat farkının yuksek olmasi kafamı karıştırdı hangisini almalıyım?

Ben şu ikisi arasında kaldım.

Lisanslı ürün aramıyorum zaten 3 ay sonra universiteye gideceğim ben sadece ailemle YouTube veya Google'dan dizi film izlemelik bir şey ariyorum. Ama bu ikisinin birbirine cok benzemesi fakat fiyat farkının yuksek olmasi kafamı karıştırdı hangisini almalıyım?
İki cihazında işlemcisi eski.Attığım daha iyi. Bunlar arasında seçenek olarak almak isterseniz ikinciyi alın. İşlemcisi daha iyi ilkine göre.

İki cihazında işlemcisi eski. Attığım daha iyi. Bunlar arasında seçenek olarak almak isterseniz ikinciyi alın. İşlemcisi daha iyi ilkine göre.

Teşekkürler sizin dediğiniz daha iyiymiş onu almaya karar verdim.

Bütçenize göre bu olabilir. Eksileri: Bluetooth yok. 5 GHz Wi-Fi yok. Sadece 2.4 GHz. L3 lisansa sahip. Netflix izlemeyecekseniz eğer APK kurup maç film YouTube için alınabilir.

Redline IP-70 Max Android 10 TV box 2GB/16GB

Bu ürünle o ürünü karşılaştırınca hangisi daha iyi soyler misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı