10000 TL bütçe ile sistem toplama

Bütçe
10000

EnesAdatepe3437

Centipat
9000 - 10000 TL arasi bütçem var, kardeşime hediye olarak bilgisayar toplatmak ıstiyorum. Kendim doğuda görevli askerim, pek anlamam bu ışlerden. Nasıl bir sistem önerirsiniz? Sadece kasa, (ekran ve klavye kendisinde var).

9000 - 10000 TL arasi bütçem var, kardeşime hediye olarak bilgisayar toplatmak ıstiyorum. Kendim doğuda görevli askerim, pek anlamam bu ışlerden. Nasıl bir sistem önerirsiniz? Sadece kasa, (ekran ve klavye kendisinde var).

Merhaba hocam. Bulunduğumuz dönemde o fiyata güzel sistemler zor.

Böyle bir sistem var. Direk size kurulu gönderiyorlar: QP DUAL - GeForce RTX 2060 / Ryzen 5 3600 / 16 GB / 480GB SSD Oyun Bilgisayarı

Allah kolaylık versin hocam :)

Monitörü 2k mı 1080p mi hocam? Kolay gelsin bu arada işiniz kolay değil.
2k manitörü varmış, allah razı olsun
Şu kasanın stoğunu bekleyip bunu alabilirsiniz.
hazır sistemleri hiç önermiyorlar o yüzden parca parca alıp bir arkadaşım aracılıgı ile toplatıp gondereceğim
Bekleme imlanınız var mı ? Stok bulmak imkansızlaştı.
gerekirse beklicem zor şartlar ile aldığımızı 2 3 kişi zengin olsun diye hediye edicem diye çöp etmek istemiyorum

Merhaba hocam. Bulunduğumuz dönemde o fiyata güzel sistemler zor.

Böyle bir sistem var. Direk size kurulu gönderiyorlar: QP DUAL - GeForce RTX 2060 / Ryzen 5 3600 / 16 GB / 480GB SSD Oyun Bilgisayarı

Allah kolaylık versin hocam :)
allah razı olsun dosttum. dolar düştü belki tam zamanıdır dıye dusundum uzun zamandır abi diyor istiyor yok diyorum bilerek kendisine, birşey gelmeden başıma almak istiyorum ne yapıcam şaşırdım
Şimdi olması mı gerekli? Şu an stok sorunları var.
olsa güzel olur diyordum ama stok ve piyasıcılar imkan vermiyor

Allah kolaylık versin bu zor zamanda yolunuz daima açık olsun. Arkadaşın önerdiği sistem alınabilir stoğa gelmesi çok uzun sürmez diye tahmin ediliyor. ULTIMA-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS DUAL RTX 2060 OC 6GB / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Geri
Yukarı