10000 TL bütçe ile sistem toplama

Bütçe
10000₺

Nviac

Hectopat
Arkadaşlar 10000 TL bütçem var, bütçeye kasa ve monitör dahil. İtopya’dan toplamayı düşünüyorum, mağazadan almak önceliğim. Önerilerinizi bekliyorum.
Not: RX5700 XT önermeyin çok fazla yazılım vb. sorunu var diye duydum, bir de malum ısınma sorunu. Çok donanımsal bilgisi olan birisi değilim, aldığım sistemde sorun yaşamadan uzunca bir süre kullanmak istiyorum, başım ağrımasın istiyorum.

Tavsiyen için teşekkürler. Bu kasanın hava sirkülasyonunda bir sorun yaşar mıyım? Benim aklımda hep MB511 vardı.
275R gayet iyi bir kasadır, tavsiye ederim. Sorun yaşamazsınız, ek fan alırsanız daha iyi olur.

Tavsiyen için teşekkürler. Bu kasanın hava sirkülasyonunda bir sorun yaşar mıyım? Benim aklımda hep MB511 vardı.
275R güzel bence de ama MB511 alabilirsin onun yerine hem görüntü açısından hem de aynı fiyata denk geliyor, elinde de 200TL kalmış olur.

Mesela 2070 super ile r5 3600 kullanırken pubg de daha rahat adam görmek için ben ayarları kısıyorum sadece dokuyu yüksek bırakıyorum bu durumda 1080p de oyun oynarken r5 3600'ün yetmemesi gibi bir durum olur mu? Ekran kartı kullanımı azalıyor neticede.

Mesela 2070 super ile r5 3600 kullanırken pubg de daha rahat adam görmek için ben ayarları kısıyorum sadece dokuyu yüksek bırakıyorum bu durumda 1080p de oyun oynarken r5 3600'ün yetmemesi gibi bir durum olur mu? Ekran kartı kullanımı azalıyor neticede.
Hayır olmaz. İşlemci çok güçlü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı