10000 TL klima önerisi

Açıkçası bu kadar çıkmaya gerek yok diye düşünüyorum odanız zaten küçükmüş gereksiz bir harcama olur gibime geliyor yine de çıkarım dersen seçenekler baya bir artıyor iyice araştırmak lazım.
Hocam, ben Vatan'dan geçen bir monitör almıştım, 5000 TL'lik hediye çekim bulunmakta. Bu modeli 3600 TL'ye alabiliyorum. Kaira'dan daha kötü müdür? Alınır mı?

Hocam, ben Vatan'dan geçen bir monitör almıştım, 5000 TL'lik hediye çekim bulunmakta. Bu modeli 3600 TL'ye alabiliyorum. Kaira'dan daha kötü müdür? Alınır mı?

Kaira`dan daha kötü bir model ama 3600₺ bu klima için bedava o paraya rahatlıkla alınır.

Kaira`dan daha kötü bir model ama 3600₺ bu klima için bedava o paraya rahatlıkla alınır.
Hocam 3600 TL ancak Kaira'yı alıp o 5000 TL'lik çek ile başka bir ürün de alabilirim sonuçta. Merak ettiğim 8600 TL'ye asla alınmaz bir model mi, yoksa 8600 TL'ye alınabilir ama daha iyi seçenekler var gibi mi? Örneğin 7500 TL olsa fiyatı için güzel, alınabilir bir model mi olur yoksa daha da mı ucuz olması lazım?

Hocam 3600 TL ancak Kaira'yı alıp o 5000 TL'lik çek ile başka bir ürün de alabilirim sonuçta. Merak ettiğim 8600 TL'ye asla alınmaz bir model mi, yoksa 8600 TL'ye alınabilir ama daha iyi seçenekler var gibi mi? Örneğin 7500 TL olsa fiyatı için güzel, alınabilir bir model mi olur yoksa daha da mı ucuz olması lazım?
Baymak da kötü marka değil eskiden Türkiye`nin di sonra satıldı diye biliyorum.
Klimanın yorumlarına biraz baktım herkes klimanın çok sessiz olduğundan bahsetmiş ve genel anlamda memnunlar. İç motorunu kim yapıyor vs diye baktım direkt Baymak üretiyor sanırım. Mesela Kaira ile bunun arasında kalsam ben Kaira tercih ederdim Midea-Daıkın güvencesi var. Ama Baymak`da alınmayacak bir model değil, alınır.

Baymak da kötü marka değil eskiden Türkiye`nin di sonra satıldı diye biliyorum.
Klimanın yorumlarına biraz baktım herkes klimanın çok sessiz olduğundan bahsetmiş ve genel anlamda memnunlar. İç motorunu kim yapıyor vs diye baktım direkt Baymak üretiyor sanırım. Mesela Kaira ile bunun arasında kalsam ben Kaira tercih ederdim Midea-Daıkın güvencesi var. Ama Baymak`da alınmayacak bir model değil, alınır.
Anladım, kuponun son kullanım günü 2 gün sonra. Kupon durumu olmasa Kaira ile giderdim ancak hem sessiz olduğunu da düşünüğüm için ve sizden de onayı aldığıma göre Baymak ile gidebilirim.

Tekrardan teşekkürler yardımınız için. <3

Klimayı 1 sene ardından aldım. Geçen yaz denk gelmeyince almamıştım. @EREN SATAR

Geçen sene o kuponla bir tane daha monitör almıştım.
1679340720100.png

Memnun musunuz hocam;?
Memnunum hocam IFTTT ve Google asistan ile ses komutu ayarladım. Yatağımın hemen üstünde olduğu için otomatik modda fan sesi gece yatarken hafif rahatsız ediyor ancak gürültülü değil. Ancak karşılaştırma yapabileceğim başka bir ürün olmadığı için elimde diğer klimalara göre nasıldır bilemiyorum.

"Okay Google, AC on."
"Okay Google, AC off."
Cümlelerini günde en az 10-15 kere kullanıyorum. ^^

Geri
Yukarı