10000 TL laptop önerisi

emrea12

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Bu ay içerisinde bir bilgisayar almam gerek. Çok fazla oyun oynamıyorum, önceliğim oyun değil. Maksimum günde 1 saat. Adobe programlarını çok aktif şekilde kullanıyorum. Bütçemi 500-1000 TL kadar aşabilirim.

Ben bunu buldum fakat bütçemi çok aşıyor. Muhtemelen ben alana kadar da yükselecektir. Bir önceliğim var o da malzeme kalitesi. Çünkü çok fazla yanımda taşıyorum. Önerilerinize açığım. Teşekkürler

Not: HP Pavilion olmasın:)

Son düzenleyen: Moderatör:
bu aklımda var fakat işlemcisinden biraz çekiniyorum. 10. nesil i7 almak daha mantıklı geliyor sanırım. bir de bunu alırsam ram eklemem gerekecek. nasıl bir ram almalıyım? bir fikriniz var mı?
Ekranının 60Hz olması dışında tam bir fiyat performans ürünü FPS oyunları oynamıyorsanız kesinlikle bunu alın.
arada bir de olsun oynuyorum. telefon ekranları bile minimum 90hz artık

Merhabalar,

Bu ay içerisinde bir bilgisayar almam gerek. Çok fazla oyun oynamıyorum, önceliğim oyun değil. Maksimum günde 1 saat. Adobe programlarını çok aktif şekilde kullanıyorum. Bütçemi 500-1000 TL kadar aşabilirim.

Ben bunu buldum fakat bütçemi çok aşıyor. Muhtemelen ben alana kadar da yükselecektir. Bir önceliğim var o da malzeme kalitesi. Çünkü çok fazla yanımda taşıyorum. Önerilerinize açığım. Teşekkürler

Not: HP Pavilion olmasın:)
arkadaşlar konum günceldir. acil bir bilgisayara ihtiyacım var. önceliğim kesinlikle oyun değil. adobe programları. asus tuf'larla alakalı genelde 3050 ekran kartına laf söylüyorlar. alternatif bütün önerilere açığım. siz bugün ne aşırdınız bu bütçeye?

Geri
Yukarı