10000 TL sistem toplama

Bütçe
10.000TL

RhinoFitness

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Yayın ve oyun için 10.000 TL bütçe ile sistem gerekiyor, genel hatlarıyla tam bilgi sahibi değilim, bu sebeple hazır sistem önerisi de yapılabilir. Monitör bütçeye dahil değildir, ona ayrı öneri yapılabilir lakin tabii ki çok da zorlayacak öneriler olursa iyi olur. :)

Ben sistem önermiyeceğim. Sadece tavsiyede bulunacağım. Benim önerim stoklar gelene kadar beklemendir. Acelen varsa mecburi sistem toplamalısın. Monitör için konu açacaksan ben direkt burada öneriyim.
Monster monitör çıkardı ve gayet kaliteli. Ölü piksel garantisi var mı bilmiyorum ama sorabilirsin. Çok kaliteli markadır.
2200TL'ye 240Hz 1ms RGB'li dönebilen falan bir sürü özellikli monitörü var.
2800TL'ye 4K 165Hz 1ms RGB'li bol özellikli monitörü var.
Aryond Oyuncu Monitörü ile Gerçeği Hisset | Monster

Ben sistem önermiyeceğim. Sadece tavsiyede bulunacağım. Benim önerim stoklar gelene kadar beklemendir. Acelen varsa mecburi sistem toplamalısın. Monitör için konu açacaksan ben direkt burada öneriyim.
Monster monitör çıkardı ve gayet kaliteli. Ölü piksel garantisi var mı bilmiyorum ama sorabilirsin. Çok kaliteli markadır.
Mesajıma karşılık olarak kızgın atmışsınız, inanılmaz bir kafa yapısı. Gören adam da sanki önerdiğim sistem kötü veya sorunlu sanacak sayenizde.

Önerdiğiniz markanın garantisi, teknik servisi, müşteri hizmetleri berbat. Ürünlerinin malzeme kalitesi de aynı şekilde. Neden 2200 TL'yi çöpe atsın?

mesajıma karşılık olarak kızgın atmışsınız, inanılmaz bir kafa yapısı. Gören adam da sanki önerdiğim sistem kötü veya sorunlu sanacak sayenizde.

Önerdiğiniz markanın garantisi, teknik servisi, müşteri hizmetleri berbat. Ürünlerinin malzeme kalitesi de aynı şekilde. Neden 2200 TL'yi çöpe atsın?

Ben senden önce yazmaya başladım yazana kadar sen yazmıştın?
mesajıma karşılık olarak kızgın atmışsınız, inanılmaz bir kafa yapısı. Gören adam da sanki önerdiğim sistem kötü veya sorunlu sanacak sayenizde.

Ayrıca senin mesajına niye sinirleniyim kötü bir şey yazmamışsın.

Aslında bekleyebilirim, stoklar yenilendiği taktirde rtx 3060 sistemi kurulabileceğini de düşünmüyor değilim.
Sizce ne zamana doğru stoklar yenilenir?

Önerinizi dikkate alacağım, monitörü not aldım.
İtopya'yı tavsiye eder misiniz peki hazır sistemler açısından?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı