10000 TL'ye PUBG Mobile için telefon önerisi

Bütçe
10000
Xiaomi arayüz sistemi telefonu aşırı yoruyor. PUBG için bütçenin üzerine birkaç bin daha eklerseniz Samsung A34 daha iyi olur. Hem performans, hem arayüz hem de kamera olarak çok daha iyi cihaz.
Birader şaka mısın? Önerdiğin cihaz 14k olmuş. Oyun için ne hızlı şarjı var, ne soğutma sistemi, ne de konu sahibinin bir kamera beklentisi mevcut. Lütfen sadece Samsung varmış gibi telefon önerip durma.

Birader şaka mısın? Önerdiğin cihaz 14k olmuş. Oyun için ne hızlı şarjı var, ne soğutma sistemi, ne de konu sahibinin bir kamera beklentisi mevcut. Lütfen sadece Samsung varmış gibi telefon önerip durma.
Ben dedim ki birkaç bin daha eklersen bulabilirsin, Redmi'den çok daha iyi diye tavsiye verdim ve çok daha iyi. Bende performans açısından da çok daha iyi olduğunu belirttim ayrıca. Redmi aldığında pişman olacak zaten dosya yöneticisinde reklam görmesi yeterli, neyse orası ayrı konu.

Çok sıkıntı yaşatır mı telefon için?
Pek sıkıntı yaşatmaz ama telefon sıcaklığına önem veriyorsanız üzebilir, her Redmi'de olduğu gibi cayır cayır yanıyor çünkü.

Lütfen sadece Samsung varmış gibi telefon önerip durma.

Şu anda Türkiye'de satılan en iyi Android marka Samsung, ne önereyim sistem arayüzünde reklam veren, müzik dinlerken telefonları ısınan markayı mı?

@Witches hocam Redmi almadan önce okumanız belki iyi olabilir. Ayrıca çoğu kişinin Redmi cihazından memnun olmadığını konu üzerinden görebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı