10000 TL'ye yayın için bilgisayar toplama

Cudyfosyer

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bütçem 10.000 TL Steam’de düşük sistemli oyunlar oynuyorum, oynadığım en yüksek oyun Valorant LoL falandır. Arkadaşlarım ile birlikte yayın açabileceğim ortalama bir kasa arıyorum. Bu bütçeye nasıl bir sistem düzebilirim?
Şu an araştırdıklarım GTX 1650, 1660 ekran kartı ve Ryzen 5 2600 işlemci. Bu sistemle yayın yapılır mı? İnternetim Vodafone evde net 50 MB.

Hocam bütceniz max kaç bilmiyorum ama bu sistemi almanız daha iyi olur 1650 falan almaniza gerek yok bence. Uzun ömürlü olması açısından en azından 6600 almanızı oneririm. 1K farka fazlası ile değer.

Hocam bütceniz max kaç bilmiyorum ama bu sistemi almanız daha iyi olur 1650 falan almaniza gerek yok bence. Uzun ömürlü olması açısından en azından 6600 almanızı oneririm. 1K farka fazlası ile değer.
Bu işlemci güzel mi peki ileri vadede sıkıntı yaratır mı oyunlar konusunda

Kendin toplarsan o fiyata 2. el / sıfır karışık güzel bir sistem toplayabilirsin.

Öyle yapmayı denedim ama çok anlamadığım için toplayamadım hazır sıfır ya da 2. el sistem aramaya başladım bende.

Bu işlemci güzel mi peki ileri vadede sıkıntı yaratır mı oyunlar konusunda

Öyle yapmayı denedim ama çok anlamadığım için toplayamadım hazır sıfır ya da 2. el sistem aramaya başladım bende.
İşlemci üzmez kötü değil merak etme. 1650 falan dusmene gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı