10000TL bilgisayar toplama önerisi

Bütçe
10
lütfen bizi de habersiz birakma ayni sistemde benim de gözüm var. ah paramı bir türlü vermediler ki hemen çöküp alayim... gitti indirimler gittiiii... bu sistem de kesin zamlanir ben maaşı alana kdr puf 🥲🥲🥲🥲

lütfen bizi de habersiz birakma ayni sistemde benim de gözüm var. ah paramı bir türlü vermediler ki hemen çöküp alayim... gitti indirimler gittiiii... bu sistem de kesin zamlanir ben maaşı alana kdr puf 🥲🥲🥲🥲

Merak etmeyin. Test ettikten sonra hemen bilgilendireceğim. Ama attığım videoyu izleyebilirsiniz orada hazırı var.
Kral kasayı teslim aldım. Su an açık ilk izlenim kasanın çalıştıgı bile olmuyor. Oyun testine daha geçmedim. Geçmeden önce şunu sormak istiyorum. Bu kasa psı 4.0 sistemiyle calıstıgını nasıl anlarız. Çok cahilim bu konuda beni yadırgama. anakart ona uygun ama psı 4.0 sistemiyle çalışıyordur dimi şu an?

@messinicocugu

Son düzenleme:
çalıştığı bile olmuyor derken ? 🙄🙄

Sizi etiketlemişim afedersiniz. Yani kuş gibi. Düşünün yani kuş kanat çırpsa daha fazla ses çıkar o anlamda dedim. Yük altında daha denemedım tabi ama yük olunca bile çok çok çok hafif çalışacagına eminim. Oyunları yavaş yavaş indiriyorum. İnternetim biraz yavaş. Oyunları deneyince size de haber vericem :)

Merak etmeyin. Test ettikten sonra hemen bilgilendireceğim. Ama attığım videoyu izleyebilirsiniz orada hazırı var.
Kral kasayı teslim aldım. Su an açık ilk izlenim kasanın çalıştıgı bile olmuyor. Oyun testine daha geçmedim. Geçmeden önce şunu sormak istiyorum. Bu kasa PSI 4.0 sistemiyle calıstıgını nasıl anlarız. Çok cahilim bu konuda beni yadırgama. Anakart ona uygun ama PSI 4.0 sistemiyle çalışıyordur değil mi şu an?

@messinicocugu

PCI-E4 hocam sistem 12100F da H610 da PCI-e 4 destekliyor.

Yani demek istedigim şu kral benim hiçbir şey yapmama gerek yok değil mi ben hiç anlamadıgım için saçma sorular soruyorum affedersin. Yani PCI 4 olarak zaten çalışıyordur değil mi şu an.

Yok hocam bir şey yapmanıza gerek yok.

Güvenilir(vatan vb yerlere de yaptırabilirsin para karşılığı) bir yere götür parça çalmasın.

Hocam GameGaraj ve vatana sordum toplamıyorlarmış.
Screenshot_20220606_204447.jpg

Screenshot_20220606_203649_com.whatsapp.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı