10000TL bilgisayar toplama önerisi

Bütçe
10

bxtbx

Kilopat
Dostlar selam. Sadece bilgisayar kasası alacağım. Oyun oynamayı düşünüyorum. Biraz detaylandırıcam. Valorant, CS:GO, PUBG gibi rekabetçi oyunları orta ve yüksek seviyede iyi FPS'de oynamak istiyorum. Örnek vermem gerekirse Valorant oynarken çatışma esnasında ajanların skillerini yerken FPS düşmesi ve kasma gibi durumları yaşamak istemiyorum. Bütçemin çok iyi olduğunu düşünmüyorum. Günümüz şartlarında çok iyi bir para değil ama yine de sizin değerli fikirlerinizi almak istedim. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
10100TL tutuyor.

10100TL tutuyor.
Kasa olarak bu daha uygun olur mu? Daha mı kötü yoksa?

Kasa olarak bu daha uygun olur mu? Daha mı kötü yoksa?

Bu da olabilir ama attığım daha iyi.

10100TL tutuyor.

Hocam öncelikle emeginize saglık teşekkür ederim ilgilendiginiz için. Ben bu konularda çok amatörüm. Yaklaşık 5 6 yıl sonra ilk defa yeni bir kasa alıcam. Bu fiyata alabileceğim en iyi kasa bu mudur size göre. Bir de dediğim oyunları yüksek seviyede iyi fpsde oynayabilir miyim? Çünkü fazla araştırmadan sırf bu konu üzerinden kasa alıp yoluma bakmayı düşünüyorum.

Hocam öncelikle emeginize saglık teşekkür ederim ilgilendiginiz için. Ben bu konularda çok amatörüm. Yaklaşık 5 6 yıl sonra ilk defa yeni bir kasa alacağım. Bu fiyata alabileceğim en iyi kasa bu mudur size göre. Bir de dediğim oyunları yüksek seviyede iyi FPS'de oynayabilir miyim? Çünkü fazla araştırmadan sırf bu konu üzerinden kasa alıp yoluma bakmayı düşünüyorum.

Evet hocam rahat oynarsınız her oyunu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim futbol tarihinin en iyi oyuncusu :D

Hocam bir şey daha sorucam. Bunun hazırını sipariş edebilir miyiz? Yoksa parçaları tek tek alıp bilgisayarcıya mı montajlatmam gerekiyor.
Bu da olabilir ama attığım daha iyi.
Hocam bir şey daha sorucam. Bunun hazırını sipariş edebilir miyiz? Yoksa parçaları tek tek alıp bilgisayarcıya mı montajlatmam gerekiyor.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim futbol tarihinin en iyi oyuncusu :D

Hocam bir şey daha soracağım. Bunun hazırını sipariş edebilir miyiz? Yoksa parçaları tek tek alıp bilgisayarcıya mı montajlatmam gerekiyor.

Hocam bir şey daha soracağım. Bunun hazırını sipariş edebilir miyiz? Yoksa parçaları tek tek alıp bilgisayarcıya mı montajlatmam gerekiyor.

Hazır olarak da var ama daha pahalı 11k hazır sistem.

Geri
Yukarı