10000TL her şeyi dahil PC önerisi

Aral Kılıç

Hectopat
Merhabalar 10000TL'ye her şeyi olan bir PC istiyorum. Ben kendimce toplamıştım sizlerden de öneri almak istiyorum.
Ryzen 5 3600.
X570 BIOSTAR anakart.
16 GB RGB 3200MHz RAM Dual Channel.
RTX 2060 Palit Gaming Pro.
128 GB Adata SSD.
1TB HDD.
650Watt gamemax PSU.
Dark flash aquarius kasa.
144 Hz BenQ Zowie monitör.
İnca ophira mouse.
Rampage KB R66 mouse bu aklımdaki ilk sistem bu da diğeri.
R5 3500X B450 M PRO Max anakart.
RX 5700XT XFX thicc 3.
16 GB 3000MHz RAM.
512 GB M.2 SSD.
Dark flash aquarius kasa.
600 Watt FSP PSU.
Rampage KB R66 mouse.
İnca ophira mouse.
Ben Q Zowie monitör.

YouTube başlayacağım edit yapacağım ve Photoshop'la uğraşacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sistemdeki anakartı hiç duymadım eğer onu almayı düşünüyorsan 4000MHz RAM frekansını destekliyor o yüzden RAM'ları CL değieri düşük ve 3600 MHz almanı tavsiye ederim. Editle uğraşacağın içinde sıvı soğutmaya ihtiyacın olacağını düşünüyorum.

Bu paraya bu sistem hiç olmamış. İki sistemde olan ekipmanlar kötü. İkinci sistem daha iyi performans verecektir. Ekipman ve monitör için bütçe belirtin, güzel tavsiye verelim.

Bu paraya bu sistem hiç olmamış. İki sistemde olan ekipmanlar kötü. İkinci sistem daha iyi performans verecektir. Ekipman ve monitör için bütçe belirtin, güzel tavsiye verelim.

Bütçem 10 bin TL bu sistem nasıldır
Ryzen 5 3600X.
B450M PRO Max MSI.
3000MHz 2x8 RAM.
RX 5700XT XFX thicc 3.
SSD 512 GB
650Watt gamemax PSU
Dark flash aquarius kasa
144 Hz BenQ Zowie monitör
Mouse ve klavye daha belirlemedim.

Gamemax kasa ve psu alınmaz hocam. PSU olarak:

Kasa olarak:

R3B.

PSU değiştirin bence. Klavye ve mouse için net bir bütçe söyler misiniz?

Ben PSU'yu değiştirmeyeceğim çünkü gamemax PSU 80+ ve çok güvenilir bir firma PSU'yu özel olarak seçtim kasasını bilmiyorum arkadaşım gamemax PSU kullanıyor RTX 2070 Super ile i9 9900K herhangi bir sorun yaşamadı hem sessiz hem sağlam hem de voltaj koruması bayağı iyi. Klavye mouse bütçem 250TL.

R3B.

Ben PSU'yu değiştirmeyeceğim çünkü gamemax PSU 80+ ve çok güvenilir bir firma PSU'yu özel olarak seçtim kasasını bilmiyorum arkadaşım gamemax PSU kullanıyor RTX 2070 Super ile i9 9900K herhangi bir sorun yaşamadı hem sessiz hem sağlam hem de voltaj koruması bayağı iyi. Klavye mouse bütçem 250TL.

Bence klavye-mouse için bütçeyi artırın. Daha güzel bir set olur. Şimdi alacağınız set sizi tatmin etmeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı