10000TL monitör dahil sistem toplama

bozzard

Centipat
Daha fazla  
144Hz monitör dahil sistem almak istiyorum. APU hariç.
Valorant ve CS:GO gibi oyunlar oynuyorum. FPS monitör Hz değerini karşılasın ve drop yemesin yeter benim için. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe arttırabilir misiniz? Ve 2. ele sıcak bakıyor musunuz?

@isimsizkahraman beğenmeme emojisi atma amacın nedir ilk cümleme? İntikam için kullanmayın şunu. 1050 Ti'lı sistem öneriyorsun tabii ki atacağım o emojiyi. Raporladım ayrıca.

Arkadaş zaten 10K bütçe vermiş, öneri yapacağınıza "Bütçe artırabilir misiniz?" diyorsunuz.
10K bütçede monitör dahil daha iyi bir sıfır sistem toplayabiliyorsan buyur topla.

Arkadaş zaten 10K bütçe vermiş, öneri yapacağınıza bütçenizi artırabilir misiniz diyorsunuz.
10K bütçede monitör dahil daha iyi bir sistem toplayabiliyorsan buyur topla.
Sadece sordum ona göre bu bütçede toplayacağım yada 2. el parçalarla sistem toplayacağım arkadaşa.

Sadece sordum ona göre bu bütçede toplayacağım ya da 2. el parçalarla sistem toplayacağım arkadaşa. Blok listeme hoş geldin.

Çocuk gibisin tebrik ederim, git ve bir yetişkin olunca Sosyal'e geri dön. "Sistemi beğenmedim" demek kolay, asıl gereken neyin eksik olduğunu neyin daha iyi yapılabileceğini söyleyerek eleştirmek.

Son düzenleme:
Bütçe arttırabilir misiniz? Ve 2. ele sıcak bakıyor musunuz?

@isimsizkahraman beğenmeme emojisi atma amacın nedir ilk cümleme? İntikam için kullanmayın şunu. 1050Ti'lı sistem öneriyorsun tabii ki atacağım o emojiyi. Raporladım ayrıca.
2.elde parça bozuk veya hor kullanılmışmı bilemediğimiz için sıcak bakamıyorum

2X
https://www.hepsiburada.com/samsung-24-crg5-4-ms-144-hz-full-hd-hdmi-freesync-kavisli-monitor-lc24rg50fzrxuf-p-HBCV000020AWYN?magaza=Samsung Türkiye

Bu şekilde 10800TL tutuyor. Anakartta Pcie 4.0 desteği var. İsterseniz ekran kartını RX 6400 ile değiştirip XFX Speedster SWFT 105 AMD Radeon RX 6400 RX-64XL4SFG2 4GB GDDR6 64Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com 10000TL'ye getirebilirsiniz. @messinicocugu hocam eklemek istediğiniz bir şey varsa iyi olur.

Ayrıca konu içerisinde önerilen 1050Ti'den çok çok daha iyidir.

Son düzenleme:
2X
https://www.hepsiburada.com/samsung-24-crg5-4-ms-144-hz-full-hd-hdmi-freesync-kavisli-monitor-lc24rg50fzrxuf-p-HBCV000020AWYN?magaza=Samsung Türkiye

Bu şekilde 10800TL tutuyor. Anakartta PCI-e 4.0 desteği var. İsterseniz ekran kartını RX 6400 ile değiştirip XFX Speedster SWFT 105 AMD Radeon RX 6400 RX-64XL4SFG2 4GB GDDR6 64Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com 10000TL'ye getirebilirsiniz.

Ayrıca konu içerisinde önerilen 1050 Ti'den çok çok daha iyidir.

Eline sağlık dostum. Bu sistemi düşünebilirim. Yalnız daha önceki sistemlerimde Ryzen 3500X kullanmıştım. Bunda pişman olmam umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı