10000TL'ye kadar tablet önerisi

AlsraidN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Neredeyse 3 yıldır benimle olan iPad 8'imi emekliye kaldırdım ve şu anda yaklaşık 10000TL civarında(1000 lira oynayabilir). Tablet arayışı içerisindeyim aklımda MatePad 11 ve Tab S7 FE modelleri var sizce bunlardan hangisini almayalıyım? Veya farklı önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. (Not: Okulda notlarımı tablete tutuyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
2 aydır ikinci el iPad 8 kullanıyorum ve aktif kullanmaya devam edeceğim, buna göre yorum yapıyorum. S7 FE alırsanız pişman olacağınızı düşünüyorum. S9 FE daha iyi olabilir ama Google servislerini sorun etmeyecekseniz Matepad alın.

Bu modeller Ipad 8'e göre daha yetersiz kalacak modeller yalnız, güncelleme yapmak istiyorsanız biraz bütçenizi arttırmanız gerekiyor.

Hocam pek model arttırma isteğim yok iPad 8 ile aynı düzeydi olsun şarj konusunda üzmesin ve yazım hissiyatı kötü olmaması yeterli.
Ben Ipad 8 ile 2-3 sene daha devam edebileceğinizi düşünüyorum, ama eğer isteğiniz yeni bir cihaz ise Matepad 11 veya 11.5+ kalem öneririm, S9 Fe de güzel bir alternatif.

Ben iPad 8 ile 2-3 sene daha devam edebileceğinizi düşünüyorum, ama eğer isteğiniz yeni bir cihaz ise MatePad 11 veya 11.5+ kalem öneririm, S9 FE de güzel bir alternatif.

Evet iPad 8 ile devam etmeyi ben de isterdim fakat ekranında ve şarj soketinde vs. çeşitli sorunlar meydana gelince bırakma kararı aldım aslında 10000 TL bütçede iPad 9 önerir misiniz?

Evet iPad 8 ile devam etmeyi ben de isterdim fakat ekranında ve şarj soketinde vs. çeşitli sorunlar meydana gelince bırakma kararı aldım aslında 10000 TL bütçede iPad 9 önerir misiniz?
Önermem, hem sizin için bir değişiklik olsun, 8 ile pratikte aynı cihaz çünkü, hem de ekranı, hoparlörü, ekran oranı gibi etmenler günümüze oranla çok geride kalıyor gerçekten, Ipad 10 aşağısı önermem eğer alacaksanız.

Önermem, hem sizin için bir değişiklik olsun, 8 ile pratikte aynı cihaz çünkü, hem de ekranı, hoparlörü, ekran oranı gibi etmenler günümüze oranla çok geride kalıyor gerçekten, iPad 10 aşağısı önermem eğer alacaksanız.

Anladım, o zaman tercihimi Tab S9 FE'den yana kullacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı