1000€ gaming notebook önerisi

miracyavuzaslan

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben yurtdışına yeni geldim burada yaşamaya başladım. Bi gaming notebook almayı düşünüyorum. Bana öneri verir misiniz? Amazon olur media markt olur saturn olur. Sınırım 1000 EUR. Deutschland.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtdışında alsanız daha avantajlı olabilirdi fakat buradan alacaksanız monsterı önerebilirim. Lenovonun güzel bilgisayarlarıda mevcut, indirimleri kovalayıp uygun fiyata bulabilirsiniz.

Ben biraz göz gezdirdim de acer asus HP ve msı ın güzel modelleri var siz hangi marka önerirsiniz
Bu modeli öneririm. Kalite ve sağlamlık olarak çok iyidir.

Yurt dışından alıcam. Hepsi buradanın Almanya’ya kargosu yoktur galiba 😂 yine de teşekkürler

Bu bilgisayarı Almanya'da 1000 Euro civarında bulabileceğini düşünüyorum vergiler çıktığında.Yada bu modeli bulabilirsin istediğin fiyatta gayet güzel özellikleri var.
Yok hocam aynı modeli bulamıyorum ne yazıkki. Ben direk siteden önerirsiniz sanıyordum. Şimdi buraya link atsam ceza yermiyim bilmiyorum . Ama media markt , Amazon , saturn , otto gibi sitelerden önerirseniz sevinirim . Tabi uzantısı de olursa 🤓

Belirtiğiniz fiyat aralığında bunu bulabildim 1060'lı modelini alırsanız daha avantajlı olacaktır eminim. Asus'un modellerinden de bunu bulabildim. İkisi de Ekran kartı olarak güzel modeller bence memnun kalacaksınızdır.
Yok bunlar bile olmuyor Türkiye üstünden baktığın için aynı modelleri bulamıyorum . Her ülkede farklı ürünler sürüyorlar demekki anlamadım. .de üstünden bakabilirmisin acaba ? Ya da diğer dediğim sitelerden
Mesela bu nasıl ? Bu laptop hakkında bilgisi olan varmı ? HP den alınırmı?

Dosya Ekleri

• C63F2796-9003-43E7-A09C-87FA4A3186CA.png
    C63F2796-9003-43E7-A09C-87FA4A3186CA.png
    96 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı