1000Hz, kablosuz, palm grip Gaming mouse önerisi

osmanbatur

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

1KHz, kablosuz, ergonomik.

Öncellikle ergonomik tipte bir fare arıyorum. Çünkü serçe parmağım ağrıyor sağa doğru ufak bir çıkıntıya parmağımı koysam çok rahatlarım gibi hissediyorum.

Onun dışında şu anda kullandığım mouse 250Hz'miş yeni öğrendim ayrıca kendi kendine flick atma gibi sorunları var. Bunların önüne geçmek için yeni bir mouse almak istiyorum.

Önerileriniz bekliyorum. 1000TL'i geçmezse mutlu olurum.

Ayrıca bir forumda şunu çok önermişler siteye pek güvenemedim. Birkaç başlık baktım. Çoğu şaibeli olduğundan karar veremedim.

.

Son düzenleme:
N3 alınmaz hocam yapı kalitesi çok kötü ve sorun çıkarabilecek bir fare. Palm grip zorunlu olması biraz işlerli zorlaştırdı lakin hmm, ikinci el model d wireless satanlar oluyor sarı sitede bin lira civarı belki bulunabilir. O fare bayağı iyi. Onun dışında razer deathadder v3 kablolu da alabilirsiniz geçen 1200 civarıydı, diyeceksin kablolu ne alaka şimdi ama yemin ederim performans olarak dünya üzerindeki en iyi fare olduğu için buna değer. Ayrıca tutuş olarak da en rahat ergo fare bence -model d de kullandım o da ona çok yakın gelmişti ama deathadder bi başka- Ucuzsa xlite v2 kablosuz bakılabilir ki bu tür fareler pahalı hep, sarı sitede bir kere açıp satanlar oluyor oradan bakarım ben bile arada. Fazla ödeme yapmaya gerek yok.

Hocam çok sağ olun ben palm dedim fakat fark etmeden claw tutuşuna geçiyorum. Ama o tarayıcıda çıkan görsellerdeki kadar abartı bi tutuşum yok çok hafif bir claw grip diyebiliriz onun dışında herhangi bir şey yaparken palm tarzında kullanıyorum.

Dediğiniz tavsiyelere göz atacağım. Ayrıca sarı sitedeki problemlerden dolayı daha önce alışveriş yapmadım. Hani güvenliğimi nasıl sağlarım bilmiyorum. Ürünün orijinalliğini nasıl anlayacağım. Veya güvenli ticaretten gelen ürünlerde problem olma gibi vesaire şeyler oluyor. Ya da buluşup alacağımda güvenemiyorum. O yönden bana dertli geliyor ama ekstradan çok ucuza geliyor orası da ayrı mevzu.

Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleme:
Hocam çok sağ olun ben palm dedim fakat fark etmeden claw tutuşuna geçiyorum. Ama o tarayıcıda çıkan görsellerdeki kadar abartı bi tutuşum yok çok hafif bir claw grip diyebiliriz onun dışında herhangi bir şey yaparken palm tarzında kullanıyorum.

Dediğiniz tavsiyelere göz atacağım. Ayrıca sarı sitedeki problemlerden dolayı daha önce alışveriş yapmadım. Hani güvenliğimi nasıl sağlarım bilmiyorum. Ürünün orijinalliğini nasıl anlayacağım. Veya güvenli ticaretten gelen ürünlerde problem olma gibi vesaire şeyler oluyor. Ya da buluşup alacağımda güvenemiyorum. O yönden bana dertli geliyor ama ekstradan çok ucuza geliyor orası da ayrı mevzu.

Konu kilitlensin lütfen.
Darmoshark, glorious, razer deathadder v3 gibi farelerin sahtesi yoktur hocam keyfinize bakarsınız. Sadece faturası olsun illaha ve fareyi aldığınızda tuşlarının her yerine basın, eğer bir tıkırtı veya zor tıklama veya herhangi bir gıcırtı yoksa o zaman alınır. Altındaki skatezler -yani plastik ince ayaklar oluyor ya yapıştırılmış- çok çizik değilse zaten kullanılmamış demektir o fare. Öyle yani farelerin sahtesi olmuyor, faturaları varsa alınır. N3 almayın yeter pek önerilmiyor çünkü kalite kontrol olarak arızalı vs gelebilir sonra iade et uğraş zor olur. -claw olacaksa daha çok fare önerilir de şu an ergo piyasasına hakimim-

Geri
Yukarı