Kablosuz palm grip mouse önerisi

200 daha çıkarsan, Darmoshark M3 öneririm. Bu paraya rakipsiz denilebilir.

Hocam pilli ama sanırım. 83 saat ömrü varmış bu biraz az benim için. Benim en son kullandığım mouse pili 6 ay gidiyordu 🤭 şunu kullanıyordum en son sonra enkaz altında kaldı falan.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230416_180620_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230416_180620_Trendyol.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 21
Pilli değil, attığınız modelde 6 ay gitmesi gayet normal. Oyun için 6 ay giden bir mouse bulamazsın.
Cahilliğime verin hocam. Pilli sanmıştım.

Pilli değil, attığınız modelde 6 ay gitmesi gayet normal. Oyun için 6 ay giden bir mouse bulamazsın.

https://www.hepsiburada.com/logitec...4C?magaza=ALANGUVA&url_src=and-product-detail hocam bu tarz bir şey nasıl? Şimdi benim bir oyun oynamak için masam yok. Ben dizime alip oynuyorum genelde ya da sehpaya. Hani bu tarz her yüzeyde çalışan mouse benim işime daha çok yaramaz mı? Mouse pad kullanabilecek mekanım pek yok

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Her yerde çalışıyor diye cazip gelmişti. Ben misal bir cekyata oturur fareyi yanıma koyar oynarım. Oraya da mouse pad olmaz haliyle. Sizin böyle her yüzeyde çalışan bildiğiniz kaliteli fareler var mı hocam?
Pek her düzeyde çalışan mouse bilemiyorum, küçükte olsa mouse pad alma imkânınız yok mu? Mouse alanı çok mu küçük kalıyor?

Pek her düzeyde çalışan mouse bilemiyorum, küçükte olsa mouse pad alma imkânınız yok mu? Mouse alanı çok mu küçük kalıyor?

Hocam ben bir masada oynamıyorum o yüzden mouse pad imkanı yok. İşte koltuk çekyat nereyi bulursam. Zaten şu an bile hastanede kardeşime refakat ediyorum

Bütçe yoksa buyurun.

G PRO X Superlight'a hayatta o kadar verilmez hocam rezil bir fare. Omron 20M ile bol bol double click olur.

1000 lira bütçe için Darmoshark M3 veya Rampage Fury Z öneriyorum.

Geri
Yukarı