Palm grip için kablosuz mouse önerisi

Bütçe
2400

okto30

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba kablosuz mouse önerisi arıyorum tutuş stilim palm grip genelde rekabetçi oyunlar oynarım sensör ve hafiflik önceliğimdir.

45gram.

Endgame XM2we, Darmoshark m3, vgn dragonfly, Ninjutso Sora, pulsar X2, Lamzu Atlantis aklımda bunlar var hangisi daha iyi olur sizce?

Endgame XM2we, Darmoshark m3, vgn dragonfly, Ninjutso Sora, pulsar X2, Lamzu Atlantis aklımda bunlar var hangisi daha iyi olur sizce?
Hocam bunların arasından bana göre en iyisi lamzu. Eğer ucuza lamzu performansı almak istiyorsan kalan paraya mousepad alırım veya cebimde kalır düşüncesine girersen xm2we, fareyi istersen uzun uzun açıklarım sana. Sora gayet iyi lakin sosyalde ve yakın çevremde sorun yaşayan gördüm ayrıca kablosuz alıcı ve sensör yerleştirmelerini Lamzu veya pulsar x2 kadar iyi yapamamışlar. Pulsar x2 ise gayet iyi bir fare fakat birkaç ay önce redditte insanlar switchlerde yaşanan sorunlar hakkında post atıyorlardı eğer şuan var olan kopyalarda bu sorun yoksa alınır devam ediyorsa riske atmazdım ben. Darmoshark ve vgn dragonfly F1 bu bütçede alınmaz, vgn dragonfly F1 pro -F1 pro max smart speed wireless teknolojisi ve 4000 hz ile geliyor ama yapı kalitesi bakımından iyi değiller diye biliyorum yine de biri aydınlatsın. İş sadece sensörde swtichte kalmıyor. Mcu, dış kaplama vs. bunlarda etkiliyor.

Hocam bunların arasından bana göre en iyisi Lamzu. Eğer ucuza Lamzu performansı almak istiyorsan kalan paraya mouse pad alırım veya cebimde kalır düşüncesine girersen XM2we, fareyi istersen uzun uzun açıklarım sana. Sora gayet iyi lakin sosyalde ve yakın çevremde sorun yaşayan gördüm ayrıca kablosuz alıcı ve sensör yerleştirmelerini Lamzu veya pulsar X2 kadar iyi yapamamışlar. Pulsar X2 ise gayet iyi bir fare fakat birkaç ay önce Reddit'te insanlar Switch'lerde yaşanan sorunlar hakkında post atıyorlardı eğer şu an var olan kopyalarda bu sorun yoksa alınır devam ediyorsa riske atmazdım ben. Darmoshark ve vgn dragonfly F1 bu bütçede alınmaz, vgn dragonfly F1 Pro -F1 Pro Max Smart Speed Wireless teknolojisi ve 4000 Hz ile geliyor ama yapı kalitesi bakımından iyi değiller diye biliyorum yine de biri aydınlatsın. İş sadece sensörde swtichte kalmıyor. Mcu, dış kaplama vs. bunlarda etkiliyor.

Yani Lamzu daha iyi.

V3 Pro tabii ki.

Bütçeme yetse olurda bütçeme çok uzak.

Geri
Yukarı