1000TL bilgisayar koltuğu tavsiyesi

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar kendime PC için kullanabileceğim bir koltuk arıyorum. Kullanma sürem ise sabahtan akşama kadar diyebilirim. Sürekli PC başındayım. Hal öyle olunca beni yormayacak rahat bir şey istiyorum. Ayrıca Deri istemiyorum. Daha önce deri tecrübem oldu ve belli bir süreden sonra aşınıyorlar. Haliyle uzun süreli kullanım için uygun değiller. Bütçe konusu belki 200-300 daha esneyebilir. Bu konuda önerebileceğiniz bir sandalye var mı? Ayrıca bu fiyat bandında tahminimce çok zor ama düzgün bir oyuncu sandalyesi almayı normal bir sandalye almaktan daha çok isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçe aralığında sizi rahat ettirecek ve uzun vadede sorunsuz kullanabileceğiniz bir model önermek biraz zor. İyi bir oyuncu koltuğu için inanın en az 2500 lira ve üzerini gözden çıkarmanız lazım. Piyasada sattıkları o koltuklar gerek kumaş, gerek ayak ve gerekse kullandıkları koltuk körükleri ile çok kötü durumdalar. Alabileceğiniz en mantıklı tercih sırt desteği olan aynı zamanda sizi terletmeyecek, bacaklarınızı kaşındırmayacak kumaş kalitesinde bir ofis koltuğu olabilir. Aklıma gelen model bu, geçtiğimiz sene Skagen modelini de denedim. Skagen 3 kere değişti ve sonunda satıp kurtuldum. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar, bir sorun olduğunda geri çevirmeyecek bir firma.

İlave olarak; İkea mağazasında şu modeli denedim ve ciddi anlamda rahat bir koltuk. Ancak uzun sürelerde sırt desteği olmadığı için sıkıntı yaratabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı