1000TL civarı mouse önerisi

SerbayMain

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 6 GB

16 GB RAM DDR4 3200MHZ

AMD R5 3500X

480 GB SSD 1TB HDD
Merhaba 1000 TL civarı bir fareye ihtiyacım var şu anki Mouse'um çift tıklamaya başladı donanımsal olarak. Mümkünse kablosuz olsun ama "boş ver kablosuzu şu süper!" dediğiniz tarzda bir şey varsa ona da göz atabilirim.

Razer ve corsair bir çok mouse u kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki kessinlikle bu fiyat bandına logitech veya steelseries.

Logitech g203 veya steelseries rival 3 ten başkasını almanı tavsiye etmiyorum.

Kablosuz konusunda çok mağdur oldum modemle veya diğer frekans yayan cihazlarla etkileşime girip sapıtıyorlar donuyorlar. Üstelik corsair ve razer ekipmanların programları berbat. Kalitesiz.

Razer ve Corsair birçok fareyi kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki kessinlikle bu fiyat bandına Logitech veya SteelSeries.

Logitech G203 veya SteelSeries Rival 3'ten başkasını almanı tavsiye etmiyorum.

Kablosuz konusunda çok mağdur oldum modemle veya diğer frekans yayan cihazlarla etkileşime girip sapıtıyorlar donuyorlar. Üstelik Corsair ve Razer ekipmanların programları berbat. Kalitesiz.

G203'te Rival 3'te sıkıntılı fareler. Daha kötü önerin var mı?

Razer ve corsair bir çok mouse u kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki kessinlikle bu fiyat bandına logitech veya steelseries.

Logitech g203 veya steelseries rival 3 ten başkasını almanı tavsiye etmiyorum.

Kablosuz konusunda çok mağdur oldum modemle veya diğer frekans yayan cihazlarla etkileşime girip sapıtıyorlar donuyorlar. Üstelik corsair ve razer ekipmanların programları berbat. Kalitesiz.
Eveeet önerdiğin 2 fare de kronik sorunlu 2de 2 yaptın bravo.

Merhaba 1000 TL civarı bir fareye ihtiyacım var şu anki Mouse'um çift tıklamaya başladı donanımsal olarak. Mümkünse kablosuz olsun ama "boş ver kablosuzu şu süper!" dediğiniz tarzda bir şey varsa ona da göz atabilirim.

Geri
Yukarı