1000TL ikinci el sistem toplama

Bütçe
1000
Yani açıkçası 2022 yılında 1000 TL ile ikinci el sistem toplamak ve yüksek performanslı bir sistem toplamak bana biraz imkansız gibi geliyor fakat bu fiyat bandında FX işlemciler ve GT 1030 ekran kartı veya R7 240 gibi ekran kartlarını tercih edebilirsiniz fakat PUBG Mobile oynatıcağını sanmıyorum :)

Kötü bir sistem olabilir ama bence o da iş görmez.

Merhabalar, 1000TL bütçem var en iyi FPS veren sistem önerilerinizi bekliyorum. GTA 5, CS:GO, Rocket League, PUBG Mobile bu oyunları akıcı bir şekilde oynamak istiyorum. RAM 8 GB olursa iyi olur. :) Youtube den şöyle bir video buldum nasıl sistem bakarsanız sevinirim.

Dediğim gibi bu devirde 1000 TL'ye toplamak imkansız ama böyle bir sistem iş görür :)
Hocam çok çok zor hatta imkansız.
attığım linkler sadece ram, işlemci, anakart ve ekran kartı daha hdd ve ssd yok sadece 4 parçaya rağmen 1460 tl yapıyor sistem aşırı imkansız 1000 tlye toplamak bence arkadaş biraz daha arttırmalı bütçesini

Dediğim gibi bu devirde 1000 TL'ye toplamak imkansız ama böyle bir sistem iş görür :)

attığım linkler sadece ram, işlemci, anakart ve ekran kartı daha hdd ve ssd yok sadece 4 parçaya rağmen 1460 tl yapıyor sistem aşırı imkansız 1000 tlye toplamak bence arkadaş biraz daha arttırmalı bütçesini
Katılıyorum.

1200 -1300 olabilir daha fazla arttiramam ve attığım videodaki sistem iyimi
Bana sadece işlemci, anakart ve ram lazım HDD, PSU falan filan var bende

Yeni konular

Geri
Yukarı