1000TL klavye önerisi

Sn0wFl4ke

Femtopat
Daha fazla  
Kablolu kablosuz olması fark etmez. Bütçeyi aşmamı isterseniz 1500TL son olur onun da ihtimali zor. Ne önerisiniz?

Bu klavyeyi buldum:Amazon.com.tr

Bir de bu klavyeyi önerdiler Amazon.com.tr

Bu klavyelerden ucuz öneriniz ne olur arkadaşlar?

Son düzenleme:
Kablolu kablosuz olması fark etmez. Bütçeyi aşmamı isterseniz 1500TL son olur onun da ihtimali zor. Ne önerisiniz?

Bu klavyeyi buldum:Amazon.com.tr

Bir de bu klavyeyi önerdiler Amazon.com.tr

Bu klavyelerden ucuz öneriniz ne olur arkadaşlar?

Dünyanın vergisi daha var bu fiyatların üzerine pahalıya gelir baya tavsiyelerini atacağım size.

Uzun ömürlü olmaz

Dünyanın vergisi daha var bu fiyatların üzerine pahalıya gelir bayağı tavsiyelerini atacağım size.

Uzun ömürlü olmaz.

Hocam AliExpress güvenilir mi?

Ona göre belki almayı düşürüm şu anda emin olamadım.

Dünyanın vergisi daha var bu fiyatların üzerine pahalıya gelir bayağı tavsiyelerini atacağım size.

Uzun ömürlü olmaz.

Bu ikisinden hangisini önerirsiniz bu arada.

AK873 yine indirime girmiş. Ben 1070'e almıştım geçen gün. Red Switch versiyonu Prime ile 1100'e geliyor şu an. Bu paraya en mantıklı klavye diyebiliriz.

1713172549267.png

RK61 de 1511 TL'ye geliyor, Prime ile. 1500 TL'ye de en iyi klavyelerden diyebiliriz, alınabilir o da. Bütçeni bu paraya çıkarabilirsen buna bakman en mantıklısı.

1713172715679.png

Uzun ömürlü olmaz.

Güzel klavyeler, lakin bütçe AK873'e hatta RK61'e bile yeterken pek gerekli değil gibi.

2021 de 200TL'ye aldığım klavye duruyor hala kullanıyorum :)

O mantıkla ben de 2020'de 150'ye aldığım dandik Polygold'umu kullanıyorum. Evet çalışıyor, fakat iyinin yakınından bile geçmiyor. Bütçe varken alınabilecek en iyi ürünü almak en mantıklısı.

Ona göre belki almayı düşürüm şu anda emin olamadım.

Bu ikisinden hangisini önerirsiniz bu arada.

Z11 daha iyidir şu anda indirimde hatta sizin attığınız ilk klavye daha iyi ama çok pahalıya geliyor.

AK873 yine indirime girmiş. Ben 1070'e almıştım geçen gün. Red Switch versiyonu Prime ile 1100'e geliyor şu an. Bu paraya en mantıklı klavye diyebiliriz.

Eki Görüntüle 2169123

RK61 de 1511 TL'ye geliyor, Prime ile. 1500 TL'ye de en iyi klavyelerden diyebiliriz, alınabilir o da. Bütçeni bu paraya çıkarabilirsen buna bakman en mantıklısı.

Eki Görüntüle 2169124

Güzel klavyeler, lakin bütçe AK873'e hatta RK61'e bile yeterken pek gerekli değil gibi.

O mantıkla ben de 2020'de 150'ye aldığım dandik Polygold'umu kullanıyorum. Evet çalışıyor, fakat iyinin yakınından bile geçmiyor. Bütçe varken alınabilecek en iyi ürünü almak en mantıklısı.

Ak 873 1500 TL'yi buluyor bütçesi 1000 diye aşmak istemedim hocam ama AK873 çok daha iyidir katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı