1000TL modem önerisi

Ali Kayrak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben GeForce NOW ile oyun oynuyorum ve internetim 100 Mbps ama modem salonda ve modemim eski 80 Mbps veriyor, bana anca 30 Mbps geliyor ve arada takılmalar oluyor. Türk Telekom ekipleri kablo çekin veya modem değiştirin dedi ancak annem kablo istemiyor evdekiler bu yüzden 5 GHz modem arıyorum. Tavsiyeleriniz bekliyorum.

1 kişi bile bakmamış ya.

Son düzenleme:
Modem ile aranda kaç duvar var. Şu anki modemin nedir?

1 duvar var hocam ama mesafe uzak 30 metre vardır yani ve modemim zxyel gibi bir şey kodlarını bilmiyorum.

GeForce NOW 5GHz modem önerdi ama nereden bulabilirim anlamadım 2.4/5.0 var hangisi hangisi anlamıyorum ondan sormak istedim.

Son düzenleme:
1 duvar var hocam ama mesafe uzak 30 metre vardır yani ve modemim zxyel gibi bir şey kodlarını bilmiyorum.

GeForce NOW 5GHz modem önerdi ama nereden bulabilirim anlamadım 2.4/5.0 var hangisi hangisi anlamıyorum ondan sormak istedim.

Ben aileme Keenetic Extra DSL aldım evin merkezine koydum her yerden çok rahar çekiyordu. Ya sa mesh sistemi yapabilirsin ama bütçeni aşar.

Ben aileme Keenetic Extra DSL aldım evin merkezine koydum her yerden çok rahar çekiyordu. Ya sa mesh sistemi yapabilirsin ama bütçeni aşar.

Hocam ben şu modemi buldum gayet güzel 5 GHz da var.

Hocam ben şu modemi buldum gayet güzel 5 GHz da var.

Tenda modem hiç kullanmadım o yüzden pek bir yorum yapamam.

Geri
Yukarı