1000TL sessiz ve hava akışı iyi olan kasa önerisi

berkay_sekt

Decapat
Merhabalar, kasami değiştirmek istiyorum. Su an Masterbox Lite 5 var. Cok sesli ve hava akisi iyi degil. Phanteks 400A düşünüyorum şu anlik. MB511 mesh biraz sesliymis galiba. Cevaplariniz için şimdiden tesekkurler.

Mümkünse kasayı marka gözetmeksizin seçmek fiyat olarak daha uygun olur.
Sıvı soğutma uyumu, toz filtresi, işlemci için kule tipi hava soğutma düşünüyorsanız kasanın kaç santimetreye kadar destek verdiği gibi kriterlere uysun yeterli.
Kasayla gelen fanların yerine CFM değeri yüksek kaliteli fanlar takarsanız çok verimli olur.

Sessizlik ve kalite için bu markanın üstüne yok.

Kasanın üstünde, önünde ve yan kapağında 10mm kalınlığında profesyonel ses yalıtım malzemesi var. Bunu yapan öncü firmadır.
Ayrıca kasayla beraber gelen fanlar da performanstan ödün vermeden sessizlik için tasarlanmış

Hangi yabancı youtuberı izlediysem hepsi memnundu.

Ürünün resmi sitesinin linki:

Son düzenleme:
Bulabilirsen phanteks p600s al tam bin tlydi aldıgımda efsane kasa.Üst ve ön çıkarılabilir mıknatıslı kapak mevcut sessiz çalışması için sıcak havalarda çıkar mesh kaplı.yan kapaklar da menteşeli mıknatıslı pencere vidayla ugraşmak yok stok bulursan kaçırma.

Sessizlik ve kalite için bu markanın üstüne yok.

Kasanın üstünde, önünde ve yan kapağında 10mm kalınlığında profesyonel ses yalıtım malzemesi var. Bunu yapan başka bir firma yok. Ayrıca kasayla beraber gelen fanlar da performanstan ödün vermeden sessizlik için tasarlanmış

Hangi yabancı youtuberı izlediysem hepsi memnundu.

Ürünün resmi sitesinin linki:
phanteks p600sde de aynı şekilde yalıtım mevcut

Güzel ve kaliteli bir kasa ama sessizlikten ziyade performans odaklı.

Bu arada burada daha ucuz:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı