1000TL Sistem Tavsiyesi İstiyorum

Bütçe
1000TL

Hiperbor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar iyi forumlar.

Biliyorum piyasa koşulları gereği burada sistem tavsiyeleri en az 2000-2500 tlden başlıyor fakat benim istediğim şöyle bir şey;

Daha önceki çabalarımda İkinci el aldığım parçalardan çok çektim, yıldım.
Eski nesil de olsa fark etmez 1000 tl'ye sıfır ürünlerle bir bilgisayar toplayabilir miyim?

Elimde sıfır 300w PSU mevcut.
2 adet ddr3 ram mevcut 4+2

Yapmak istediklerim; emülatör kullanabilmek, 1080p videoları kasmadan izleyebilmek, witcher 3 oynayabilmek.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Dostum bu imkansız gibi bir şey. En ucuz ekran kartları 1000 liradan başlıyor zaten.

Öncelikle teşekkürler cevabınız için. Fakat maksimum bilgisayarı witcher 3 veya gta 5 için zorlayacağım.
Bunun için ekran kartsız bir alternatif yok mudur?
Bende 1gb da bir ekran kartı var nvidia zatoc 210 fakat bir işe yaramaz diye eklemek istemedim.

kardeşim bende 5 tl ye pubg steam version kaldıran pc istiyorum banada bişeyler önersene

boşver dalgayı 1000tl ye emulator kolayda witcher 3 ü aabarttınmı sanki tabi sistem gereksinimi ne kadar istiyor bilmem ama

Amd Athlon 3000G
2x4 GB Ram Cruical
B450m Anakart

Hop 1000 TL tuttu bile elinde kasa güç kaynağı HDD varsa bunları alabilirsin. Overclock ile APU dan baya yararlanırsın. Isınmayanda bir model hem. Ancak elinde kasa ve sabit disk yoksa imkansız bu fiyata sistem.

Öncelikle teşekkürler cevabınız için. Fakat maksimum bilgisayarı witcher 3 veya gta 5 için zorlayacağım.
Bunun için ekran kartsız bir alternatif yok mudur?
Bende 1gb da bir ekran kartı var nvidia zatoc 210 fakat bir işe yaramaz diye eklemek istemedim.
O zaman ikinci ellere yönelmen lazım. Şöyle bir rehberim var bu konuyla alakalı. bu sana yardımcı olacaktır ikinci el ürün almada özellikle. Ayrıca yukarıda @yedwave ‘nin attığı sistem de fiyatına göre güzel. Deneme şansının olduğu ürünlere yönelebilirsin.

Amd Athlon 3000G
2x4 GB Ram Cruical
B450m Anakart

Hop 1000 TL tuttu bile elinde kasa güç kaynağı HDD varsa bunları alabilirsin. Overclock ile APU dan baya yararlanırsın. Isınmayanda bir model hem. Ancak elinde kasa ve sabit disk yoksa imkansız bu fiyata sistem.

Hocam kasa, 300w psu, 1gb ekran kartı, 6gb ddr3 ram, hard disk mevcut.
bu söylediğiniz sistem ile witcher 3 oynayabilir miyim?

Hocam kasa, 300w psu, 1gb ekran kartı, 6gb ddr3 ram, hard disk mevcut.
bu söylediğiniz sistem ile witcher 3 oynayabilir miyim?
GPU + CPU OverClock yaparsanız 720P de 30 Fps görüyor. Ancak RAM lerin Mhz si düşük alırsan 25 FPS görürsün. Birde bu değerler çift RAM de geçerli. Tek modül RAM alırsan 15 FPS.
OC yapılmış yüksek hızlı Ram de Benchmark
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GPU + CPU OverClock yaparsanız 720P de 30 Fps görüyor. Ancak RAM lerin Mhz si düşük alırsan 25 FPS görürsün. Birde bu değerler çift RAM de geçerli. Tek modül RAM alırsan 15 FPS.
OC yapılmış yüksek hızlı Ram de Benchmark
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

anladım hocam teşekkürler cevaplarınız için. inceleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı