1000TL yazıcı önerisi

Bütçe
1000

doruk845

Hectopat
Daha fazla  
Çok düzenli bir şekilde kullanmayacağım. Arada bir ihtiyacım oluyor hep almak istiyordum. Kartuş işlerini falan hiç bilmiyorum. Bilgilendirir ve öneri verirseniz çok sevinirim şimdiden sağ olun.

Düşük fiyat olacak olursanız, bu güzel bir yazıcı.

Yazmayı unuttum ama renkli çıktı da almak istiyorum. Bu cihazda var mıdır renkli çıktı. Bir de kartuş tüketimi olarak ne kadar tüketir ne kadar da bir değiştirmek gerekir?
Bir de çift taraf fotokopi olsa daha iyi olmaz mı? Hem kağıt tasarrufu.

Arada bir kullanacaksanız mürekkep önermem, kullanmadıkça mürekkep kuruyor ve çıktı almanız gerektiğinde türlü türlü problemlerle karşılaşıyorsunuz. Yeniden kartuş almanız gerekiyor ki bu da pahalıya patlıyor. Onun yerine toner yazıcı öneririm.

Arada bir kullanacaksanız mürekkep önermem, kullanmadıkça mürekkep kuruyor ve çıktı almanız gerektiğinde türlü türlü problemlerle karşılaşıyorsunuz. Yeniden kartuş almanız gerekiyor ki bu da pahalıya patlıyor. Onun yerine toner yazıcı öneririm.
Toner yazıcı olarak bir önerin var mı acaba?

Toner yazıcı olarak bir önerin var mı acaba?
Yok ne yazık ki ama sadece deneyimlerimi paylaştım. Uzun yıllar boyunca kartuş yazıcı kullanıyordum ve arada bir çıktı almam gerektiğinde her seferinde problem oluyordu ve kartuş almam gerekiyordu, uzun süre kullanmadığım için. Şuan toner bir yazıcım var, ne zaman çıktı almam gerekse tık diye sorunsuz çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı