1000TL'ye Papara metal kart sipariş ettim

1 sene önce metal kart patladı dediğimde bekle bekle demiştiler. Bekledik 1000 TL ücret çıktı. Bu forumda bu karta 1000 TL verecek en fazla 2-3 kişi vardır. O 1000 TL zararı sana harika cashback vermeleri lazım. Vermezse geçmiş olsun. :D
Vermezse d sıkıntı yok 10 banka daki işimi paparaya taşırım. Paparadaki limitlerin metal kart sahipleri için yüksek olması için talep gönderdim

Konunun gerçekten trol olup olmadığına karar veremedim.
Bir kart için 1000TL istemek normal mi bilmiyorum ama bence aşırı fazla.
Konuya eklenen fotoğraflara bakınca da konu gerçek gibi duruyor.
Hala şaşkınım.

Konunun gerçekten trol olup olmadığına karar veremedim.
Bir kart için 1000TL istemek normal mi bilmiyorum ama bence aşırı fazla.
Konuya eklenen fotoğraflara bakınca da konu gerçek gibi duruyor.
Hala şaşkınım.
Troll değil maalesef. Haftaya elime geçince kutu açılımı yapacağım.
D8EEDA1A-D3F2-4601-878C-62185C3514B3.png

Metal karttan bahsediyoruz. Basit bir şey değil. Fiyatını normal bile buldum çünkü 18gr paslanmaz çelikten yapılıyor ve Amerika'dan getirtiriliyor. Üstelik premium cashback programı da muhtemelen dolu dolu olacaktır. Kısa sürede cashback ile parasını bile çıkarabilir kart.

Metal karttan bahsediyoruz. Basit bir şey değil. Fiyatını normal bile buldum çünkü 18gr paslanmaz çelikten yapılıyor ve Amerika'dan getirtiriliyor. Üstelik premium cashback programı da muhtemelen dolu dolu olacaktır. Kısa sürede cashback ile parasını bile çıkarabilir kart.
Tüm işlemlerde %10 cashback dedi birisi. Kartla harcama dahilmiş. Ek olarak birisi içinden kart parası çıkıyor dedi örneğin 5₺ ye kart aldığında kartı tanımlarsan 5₺ iade ediyordu. Bir arkadaş ise içinden ödül çıkabilir ücreti ise sizin markaya bağımlığınını ölçmek için dedi. Sabırsızlıkla bekliyorum. Ve mevcut cashback oranları artacakmış

Yeni konular

Geri
Yukarı