1000TL'ye Papara metal kart sipariş ettim

Furkan Görür

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Borsa
An itibari ile Papara paslanmaz çelik kart sipariş ettim. Beni aradılar ve bu kart için uygun olduğumu belirtip 1000TL ücreti olduğunu söylediler.
Neden bu kadar pahalı dediğimde ise Amerika'dan basılıp getirtiyoruz dedi.
Avantajları arasında ise kartı teslim aldıktan sonra ekstra bir şey olmaz ise özel müşteri hizmetleri atanıyor benim için ve bayağı avantaj gelecekmiş. Ayrıca Papara CEO'su özel kurye ile para çekmek için artık ATM'ye gitmenin gerek olmadığını söylemişti. Haftaya elimde olacak özel kutu ile. Türkiye'de bu kartı açan veya tanıtımını yapan birisini görmedim ilk olabilirim. Eğer tanıtımını yapan varsa link atarsanız sevinirim.
Ek kısmında ise kartlarım kısmında metal kart ve çekilen ücret yazıyor. Bilginiz olsun ücretsiz değilmiş.

AADE910B-1794-4FF5-AB03-A2BAE1549419.jpeg

F71E2D0A-D380-48BE-BEF7-1210540B6C83.png

5D58C81B-487E-4C3F-83D0-546867F79A6F.png

An itibari ile Papara paslanmaz çelik kart sipariş ettim. Beni aradılar ve bu kart için uygun olduğumu belirtip 1000TL ücreti olduğunu söylediler.
Neden bu kadar pahalı dediğimde ise Amerika'dan basılıp getirtiyoruz dedi.
Avantajları arasında ise kartı teslim aldıktan sonra ekstra bir şey olmaz ise özel müşteri hizmetleri atanıyor benim için ve bayağı avantaj gelecekmiş. Ayrıca Papara CEO'su özel kurye ile para çekmek için artık ATM'ye gitmenin gerek olmadığını söylemişti. Haftaya elimde olacak özel kutu ile. Türkiye'de bu kartı açan veya tanıtımını yapan birisini görmedim ilk olabilirim. Eğer tanıtımını yapan varsa link atarsanız sevinirim.
Ek kısmında ise kartlarım kısmında metal kart ve çekilen ücret yazıyor. Bilginiz olsun ücretsiz değilmiş.

Eki Görüntüle 1405788

Eki Görüntüle 1405776

Eki Görüntüle 1405775
Bence 1000 TL bir kart için ne olursa olsun pahalı.

Hayırlı olsun hocam, ayrıcalıkları nedir kurye olayı dışında?
Pek para çeken biri değilim aslında hem 1000TL param da yok boş ver :D
Bence 1000 TL bir kart için ne olursa olsun pahalı.
Sınırlı olan her şey çok pahalı. Bir kerelik veriyorsun ne de olsa. Alınabilir bence. Çok özel bir seri.

Hayırlı olsun hocam, ayrıcalıkları nedir kurye olayı dışında?
Pek para çeken biri değilim aslında hem 1000TL param da yok boş ver :D

Sınırlı olan her şey çok pahalı. Bir kerelik veriyorsun ne de olsa. Alınabilir bence. Çok özel bir seri.

Premium cashback fakat gizli tutuyorlar sipariş ettikten sonra avantajları söylemedi.

Kart geldikten sonra video ya da buradan görsel paylaşırsanız güzel olur. Hayırlı olsun.

Teşekkürler evet öyle yapacağım. Türkiye de bu kartı teslim alan birisini bulamadım.

Kapalı betada değil mi?

Bilmiyorum normalde mayıs 2021 de 1000 kişiye vereceğiz dedi CEO'su fakat internette benden başka alan yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı