1000TL'ye Tablet Bilgisayar Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dedem parseli satınca bana bir tablet alacak. Ailede sadece benim sünnet düğünümü yaptırmamış bende bunun acısını çıkarmak istiyorum. :D
Siz hangi tablet'i önerirsiniz? (Marka olarak Asus yada Samsung olabilir.)
Bütçe: 1000 tl

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple iPad mini 2 al tüm samimiyetimle söylüyorum tablet piyasasında Apple'a rakip yok!

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo al kesinlikle çünkü lenovo güzel ürünler üretiyor örnek benim leptop lenovo, tablet lenovo. telefonum bile lenovo şuana kadar hiç servise gittikleri yok. Kesinlikle lenovo!!

T100'ü öneririm. İlk başta Asus memo pad FHD 10 düşünüyordum, en son T100'de karar kıldım. Aynı fiyata daha iyisi çıkmayıp Temmuz ayında bir sorun çıkmazsa alacağım. Bu etapta da gündemi kontrol ediyorum. Bu konuda sorularım cevaplanmıştı. Tablet arayanlara da yardımcı olacak niteliğinde...

Lenovo al kesinlikle çünkü lenovo güzel ürünler üretiyor örnek benim leptop lenovo, tablet lenovo. telefonum bile lenovo şuana kadar hiç servise gittikleri yok. Kesinlikle lenovo!!
Bir gün giderse üzülme :D. Her ürün öyle olmaz. Lenovo'da olsa arzalanır.

Teşekkürler arkadaşlar. Ben vivotab'ın incelemesini izledim youtube' da gerçekten hoşuma gitti ama internette fiyatını bulamadım. Hem sağlam mı?,kaliteli mi?
Nexus 7 olabilir. 250-270 dolar...
7 inç 
APPLE iPad MD532TU/A mini 32GB WiFi White

Büyük birşey istiyorsan;
Lenovo Yoga 10inc Tablet PC

Lenovo Yoga 10inc Tablet PC - Gold.com.tr

Bu lenovo yoga'da klavye varmı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı