1000W PSU önerisi

shinochou

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-end Developer
Herkese iyi sosyaller daha önce konu açmıştım. Bir arkadaş DeepCool PX850G önermişti. Ancak ben 1000W almaya karar verdim. Aklımda FSP Hydro G PRO 1000W var. ATX3.0 ve 1000W özellikle olsun istiyorum. Önerilere açığım arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese iyi Sosyaller daha önce konu açmıştım. Bir arkadaş DeepCool PX850G önermişti. Ancak ben 1000W almaya karar verdim. Aklımda FSP Hydro G PRO 1000W var. ATX3.0 ve 1000W özellikle olsun istiyorum. Önerilere açığım arkadaşlar.

FSP kullanıyorum menunum tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Arkadaşlar söylenen 3 PSU arasından bir seçim yapayım en iyisi ben. Verimlilik ön planda olmak üzere hangisini seçeyim? Yıllarca sorun yaşamak istemiyorum. Hem watt hem verimlilik açısından?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar söylenen 3 PSU arasından bir seçim yapayım en iyisi ben. Verimlilik ön planda olmak üzere hangisini seçeyim? Yıllarca sorun yaşamak istemiyorum. Hem watt hem verimlilik açısından?

FSP al geç derim.

1696884493566.png

Hiç biriyle kolay kolay sorun yaşamazsın, yıllarca kullanılır.

Biraz da vakit ayırıp kendin araştırırsan seçimin daha çok içine sinecektir.

Önerdiğim Msi fiyat olarakta iyi ama hepsi tercih edilebilir, farkı da anlamazsın.

Teşekkürler önerileriniz için. Kara cumayı beklemeli miyim arkadaşlar sizce ? Akakçe'den takip ediyorum ama msi'da para iadesi var. Gerçekten alabilir miyim parayı bilmiyorum.😁 Riske girmekte istemedim ama.

Teşekkürler önerileriniz için. Kara Cuma'yı beklemeli miyim arkadaşlar sizce? Akakçe'den takip ediyorum ama MSI'da para iadesi var. Gerçekten alabilir miyim parayı bilmiyorum.😁 Riske girmekte istemedim ama.

MSI 850W modelini, Mayıs ayında, 3000TL-400TL iade ile Vatan Bilgisayar'dan aldım.

19 Mayıs satın alım, 22 Mayıs teslimat, 23 Haziran para iadesi.

Kampanya başvuru bitiş tarihi ve ürün teslim tarihi önemli.

Ücret iadesi için en az 2 hafta iade süresi bekleniyor.

Kampanya şartları gerektiği gibi yerine getirilirse, iade sorun olmaz sanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
19.11.2023'e kadar zamanım var. Fatura tarihi bu civarlarda olmalı ve en geç 17.12.2023'e kadar da talep etmeliyim diye anlıyorum. Evet inşallah bir incehesap indiriminde a1000g'yi görebilirim. 😁😁
MSI 850W modelini, Mayıs ayında, 3000TL-400TL iade ile Vatan Bilgisayar'dan aldım.

19 Mayıs satın alım, 22 Mayıs teslimat, 23 Haziran para iadesi.

Kampanya başvuru bitiş tarihi ve ürün teslim tarihi önemli.

Ücret iadesi için en az 2 hafta iade süresi bekleniyor.

Kampanya şartları gerektiği gibi yerine getirilirse, iade sorun olmaz sanıyorum.
Teşekkür ederim bu arada para iadesi alan birini görmek güzel, içimi rahatlatıyor.

Geri
Yukarı