100Mbps TurkNet paketten 58Mbps almak

eminbulbul

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
datarate.JPG

Değerlerim bu şekilde. Hat 127Mbps desteklerken 100Mbps TurkNet paketimden 58Mbps alabiliyorum. Bunun nedenini bilen biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucuları yoğun kullanılıyor olabilir. Bir dönem benim de internet hızım 100Mbps iken 24 alıyordum yetkilileri aradık bizden Wi-Fi'ı kapatmamızı istediler daha sonrasında yaklaşık bir 5 dakika sonra bizi daha boş bir sunucuya koyduklarını söylediler ve Wi-Fi'ı açtığımızda 100Mbps almaya başlamıştım.

Sunucuları yoğun kullanılıyor olabilir. Bir dönem benim de internet hızım 100Mbps iken 24 alıyordum yetkilileri aradık bizden Wi-Fi'ı kapatmamızı istediler daha sonrasında yaklaşık bir 5 dakika sonra bizi daha boş bir sunucuya koyduklarını söylediler ve Wi-Fi'ı açtığımızda 100Mbps almaya başlamıştım.
Wi-Fi ile bağını anlayamadım, ama dediğiniz gibi olabilir arayıp soracağım.

Şikayet edin. TurkNet iyi bir sağlayıcı değil. Birçok kişide benzer sorun var.
Superonline fiber çekmesini bekliyorum. Bu süreçte taahhütsüz olduğu için geçiş yaptım TurkNete. Yeni bağlattım, bu durumun yeni bağlatmakla bir ilgisi olabilir mi? Turk telekom hattımda daha kapanmadı yarın kapanacak o da 50mbps.

Eki Görüntüle 1787469

Değerlerim bu şekilde. Hat 127Mbps desteklerken 100Mbps TurkNet paketimden 58Mbps alabiliyorum. Bunun nedenini bilen biri yardımcı olabilir mi?
Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili oim üzerinden destek kaydı açmanızı rica ederim. Ekiplerimiz kaydınızı hemen işleme alıp kontrolleri sağlayacaktır.

Ya vericinin adı aklıma gelmedi de kusura bakma 8 saatlik bir etütten yeni çıktım da iyi değilim.🙁
Rica ederim, cevabın için de teşekkür ederim.

Destek kaydı açın düzeltirler, hattınıza doğru hız profili tanımlanmamış.
Destek kaydı oluşturdum dediğiniz gibi. Cevabınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı