TurkNet 100MBPS hız vermiyor

Dosya Ekleri

• netspeed.png
    netspeed.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 178
Altyapısı 100 Mbps destekleyen evde 30 Mbps hız alınması ciddi bir kayıptır. Sizin söylediğiniz tamamen saçmalık olmuş. VDSL'de bu kadar kayıp almıyorlar. Düşük hız tanımlanmış bence.

TürkNet eskiden VDSL kullanıyordum 32Mbps verceklerine 4Mbps alıyordum,
100 derler 30 verirler hiç şaşırmam.

TürkNet eskiden VDSL kullanıyordum 32Mbps verceklerine 4Mbps alıyordum,
100 derler 30 verirler hiç şaşırmam.
Ben VDSL değil FİBER kullanıyorum.
Ben de geçmeyi planlıyordum aklıma takıldı şimdi. Destek kaydına grlen cevabı da paylaşabilir misiniz?

Çünkü o VDSL, bu Fiber.
Tabii ki daha yeni yazdım yarın dönerler sanırım.

Ben VDSL değil fiber kullanıyorum.

Tabii ki daha yeni yazdım yarın dönerler sanırım.

Fiberin ne olduğunu biliyorum, Superonline kullanıyorum verdiğim ücretin ve aldığım hızın memnuniyetindeyim, her ay 60 veriyorum 16 Mbps download hız alıyorum hız testide 12'nin altına inmiyor, oyunlarda ping değeri 25MS yi geçmiyor ve upload hızına gelirsek 2MB alıyorum. TürkNet'in vaadettiğini Turkcell'den aldım.

Fiberin ne olduğunu biliyorum, Superonline kullanıyorum verdiğim ücretin ve aldığım hızın memnuniyetindeyim, her ay 60 veriyorum 16 Mbps download hız alıyorum hız testide 12'nin altına inmiyor, oyunlarda ping değeri 25MS yi geçmiyor ve upload hızına gelirsek 2MB alıyorum. TürkNet'in vaadettiğini Turkcell'den aldım.
4 yıldır altyapı bekliyorum. Şansıma FİBER getirdiler ama 30MBPS almayı beklemiyordum. Tam olarak tabi ki 100MBPS beklemiyordum fakat yine de 70-80 alırım diye düşünüyordum. Bu işin peşini bırakmayacağım. Olmadı Superonline'ye geçerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı