100TL civarı ev interneti önerisi

Elim deydi hocam düzenledim şimdi.

Şart yok. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. 1 ayda beğenmesseniz para iadesi iddiaları var. Altyapınızın desteklediği en yüksek hızı sağlıyorlar.
Evet. Ne yazık ki GigaFiber yok burada.

@Mansion

100 MB/s değil, 100 Mbps. Yani 10 MB/s.

Anladım. Normalde Türkiye'nin altyapısı kötü olduğu için öyle, bizim yapabileceğimiz bir şey yok. 😄

Desteklediği hızı fotoğraf olarak bıraktım. Anladığım kadarıyla düşük kalıyor. Bu altyapıyı güçlendirebilir miyiz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-06-11-45-00-45_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2021-12-06-11-45-00-45_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 22
Desteklediği hızı fotoğraf olarak bıraktım. Anladığım kadarıyla düşük kalıyor. Bu altyapıyı güçlendirebilir miyiz?

Hayır, güçlendiremessiniz. @500498 lütfen detaylı yardımcı olur musunuz?

@Kaykaysürenkedi bu arada TTNET'e göre oldukça iyi bir seçenek. Herkes 1000MBPS hız alacak kadar şanslı değil.

Siz kendiniz öyle bir şey yapamazsınız ekiplerin gelip yapması lazım bu da kolay bir iş değil hocam sabit 100 TL'ye taahhütsüz ne kadar hız destekliyorsa onu alıyorsunuz bu kadar.

Merhabalar, sorgu ekranı alabileceğiniz maksimum hızı size yansıtır. İlerleyen süreçte bunun değişmesi halinde ücretsiz ve kolay bir şekilde hizmetinizi bir üst pakete aynı fiyattan taşıyabiliyoruz.

O zaman benim yapmam gerekenler şunlar değil mi?
1- taahhüt bitince TTNET aboneliğini iptal ettirmek.
2- TurkNet sitesinden abone olmak.

Merhabalar, sorgu ekranı alabileceğiniz maksimum hızı size yansıtır. İlerleyen süreçte bunun değişmesi halinde ücretsiz ve kolay bir şekilde hizmetinizi bir üst pakete aynı fiyattan taşıyabiliyoruz.

@500498 Ben de TurkNet'e geçmeyi planlıyorum fakat modem konusunda aklıma takılan bir şey var. Modem için modemli abonelik başlatmamız gerekiyor anladığım kadarıyla ve abonelik başladıktan sonra bağlantıda sorunlar yaşarsak ve aboneliği iptal ettirmek istersek modem ücreti peşin mi alınıyor?

@500498 Ben de TurkNet'e geçmeyi planlıyorum fakat modem konusunda aklıma takılan bir şey var. Modem için modemli abonelik başlatmamız gerekiyor anladığım kadarıyla ve abonelik başladıktan sonra bağlantıda sorunlar yaşarsak ve aboneliği iptal ettirmek istersek modem ücreti peşin mi alınıyor?
Merhabalar, modemi ayrı bir şekilde taksitle satın alabilirsiniz. Modemli abonelik başlattığınızda ücret peşin tahsil edilir.

Geri
Yukarı