100TL ile ne yapabilirim?

Dolar arttı tamam ama bir şeyi de abartmayın. Hangi döner ayran 100 TL?

50 TL'den aşağı kaliteli et döner bulmak çok zor. Yaşadığınız yere göre değişiyordur illaki fakat benim son 2 haftadır kendi deneyimim bu yönde. İskender 70 TL'leri gördü. Kısaca bir iskender ya da 120-150 gr porsiyon döner ayran alsa 80 lira gider cepten çok da uçuk değil.

50 TL'den aşağı kaliteli et döner bulmak çok zor. Yaşadığınız yere göre değişiyordur illaki fakat benim son 2 haftadır kendi deneyimim bu yönde. İskender 70 TL'leri gördü. Kısaca bir iskender ya da 120-150 gr porsiyon döner ayran alsa 80 lira gider cepten çok da uçuk değil.
Hocam tamam ama standart bir AVM'de fiyatlar böyle mi ? Yani her şeyin daha kalitelisi var ama hangisi olduğunu belirtmeden 100 TL ya çok fazla ya da az kalacak.

Şu yatırım tavsiyelerinde dolar alın yazan arkadaşların IQ'su kaç acaba? Şu an 100 liraya 10 dolar alsa, dolar 15 lira olsa parası 150 lira olacak ama ürün fiyatları da %50 artmayacak. Daha çok artacak, yani paranın değerini koruması için falan bu. (Değerler atmasyon.)
Kripto bilgin varsa karışabilirsin.

Le Petit Marseillais Duş Jeli Akdeniz Çileği 250 ml+Listerine Cool Mint Hafif Tat 250 ml 1 Paket (1 x 500 ml) : Amazon.com.tr: Kişisel Bakım ve Kozmetik vucut ve ağız bakımı
Avon Pur Blanca Edt Kadın 50 Ml : Amazon.com.tr: Kişisel Bakım ve Kozmetik sevdiğinize güzel bir parfüm
Axe Leather&Cookies Cep Parfumü 17 Ml 1 Paket (1 X 17 Ml) : Amazon.com.tr: Kişisel Bakım ve Kozmetik 14 tl ye düştüğünde kendinize bir parfüm
Dardanel Yağda 3+1 Ton, 4x75g : Amazon.com.tr: Gıda Ürünleri haftada 1 adet olacak şekilde kışın hastalanmamak için önerim olan ton balığı.
hd iskenderde 1 ile 3 arasındaki menü indirimini kovalasa 50 ye güzel bir iskender+çoba+kola+çıtır pide ekmeği yer heralde

Geri
Yukarı