100TL ile ne yapabilirim?

Daha fazladır. Asgari ücret 1400 Euro falan olması lazım. 1000 Euro bile alsa günlüğü daha fazla olur. Ya onu bırak günde 10 limon satsa 1 Euro'dan ayda 2100 TL kazanıyor. Böyle bir şey. Avrupa'ya kaçasım geldi.
@Neşeli Enginar bi' ara "Asgari ücretle çalışan çok az kişi var" gibisinden bir şey demişti sanki.

Daha fazladır. Asgari ücret 1400 Euro falan olması lazım. 1000 Euro bile alsa günlüğü daha fazla olur. Ya onu bırak günde 10 limon satsa 1 Euro'dan ayda 2100 TL kazanıyor. Böyle bir şey. Avrupa'ya kaçasım geldi.
Ben uzun zamandır kaçmak istiyorum. Asgari ücretli bir çalışanın bile bir maaşıyla en lüks telefonu aldığı, birde üstüne para kaldığı ülkelere gitmek, yaşam kalitesi görmek istiyorum artık.

Böyle bir şey olursa Yunanistan gibi ekonomi batar Avrupa Birliğinde bulunmadığımız için yardım da gelmez ülke komple biter.

Ne alaka bizim bahsettiğimiz şey alım gücü ve döviz kurları, yurt dışında çalışıp Türkiye'ye Euro yollamak iyi bir şeydir. Ülkene döviz sokuyorsun, TL değer kazanıyor.

Ne alaka bizim bahsettiğimiz şey alım gücü ve döviz kurları, yurt dışında çalışıp Türkiye'ye Euro yollamak iyi bir şeydir. Ülkene döviz sokuyorsun, TL değer kazanıyor.

41283998_725800897812819_719621031710425088_n.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı