1500 TL ile ne yapabilirim?

Tunahan4592

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Ben Tunahan, tanıştığımıza memnun oldum.
16 yaşındayım ve elimde 1500 TL tutarında bir param var. Ama bu para ile ne yapabileceğimi bilemiyorum. Sizce ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de oluyor genelde o paralar aynı yaştayız her zaman ihtiyaçlarımı alırım yatırım yapılabilecek pek para değil.
Eve alınması gereken malzemeler yiyecekler vs. alınabilir piyasa sabit değil en güzel öyle değerlendirebilir.

Bende de oluyor genelde o paralar aynı yaştayız her zaman ihtiyaçlarımı alırım yatırım yapılabilecek pek para değil.
Eve alınması gereken malzemeler yiyecekler vs. alınabilir piyasa sabit değil en güzel öyle değerlendirebilir.
750 tl sini Dolara yatırdım 100 tl arttı nasıl küçük para oluyor. Geri kalanıda bankada onada altın alacağım Yaşıtım birinin düşüncesini ciddiye almıyorum malesef.

750 TL'sini dolara yatırdım 100 TL arttı nasıl küçük para oluyor. Geri kalanıda bankada ona da altın alacağım yaşıtım birinin düşüncesini ciddiye almıyorum maalesef.

Yaş takıntın var ise konuya belirtebilirdin ama senin tercihin eğer bende senin için böyle düşünecek olsam bu konuya yanıt bile vermezdim.😕
100 TL ile 1500 arası parayı bana göre altına bağlamak tamamen mantıksız bayağı bir kesinti yapacaktır altın uçsada kesintileri kurtarmayacaktır.

Yaş takıntın var ise konuya belirtebilirdin ama senin tercihin eğer bende senin için böyle düşünecek olsam bu konuya yanıt bile vermezim 😕, 100 TL ile 1500 arası parayı bana göre altına bağlamak tamamen mantıksız bayağı bir kesinti yapacaktır altın uçsada kesintileri kurtarmayacaktır.

Ne alakası var? Direkt yükselecek onunla beraber.

Yatırım harici bir şey istiyorsan ne bileyim kol saatidir parfümdür cekettir o tür şeylere harcayabilirsin.

Yatırımda tutuyorum, şu anda bir kısmınıda kendime reklam veriyorum. Yani bir şey alıp parayı boşa harcamak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alakası var direkt yükselecek onunla beraber.

Yatırımda tutuyorum şu anda bir kısmınıda kendime reklam veriyorum yani bir şey alıp parayı boşa harcamak istemiyorum.

Küçük yatırımlar pek kazandırmaz örnek verelim ev için sürekli olan bir ihtiyacın var ise hemen alabilirsin o daha fazla kazandıracaktır bugün aldığın 250 TL'lik bir ürün 2-3 gün sonra zam geliyor, artık dolara yatırmışsın zaten geri dönüşü olmaz uzun vadeli yatırım olur sadece beklemen gerekli.

Ne alakası var direkt yükselecek onunla beraber.

Yatırımda tutuyorum şu anda bir kısmınıda kendime reklam veriyorum yani bir şey alıp parayı boşa harcamak istemiyorum.

Hocam istediğiniz bir şeyi alırsanız para boşa gitmez çok dandik bir şey değilse. Kafanızda bir şey varsa alın ülkede her an zam geliyor ben tişört alacaktım 60 lira zam geldi 1 günde.

Her zaman eve harcamakta fayda var.
1682603049835.png

1682603069764.png

Geri
Yukarı