100TL mouse pad önerisi

hi im tue

Picopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Selamlar. Mouse pad'ler hakkında pek bir bilgim yok. Maksimum 100 TL olacak şekilde önerebilir misiniz? Mouse'um Logitech G300s. Klavye ve mouse koyacağım. Uzun olan mouse pad'lerden önerebilirseniz sevinirim. (90x40 ve 80x30 gibi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Mouse pad'ler hakkında pek bir bilgim yok. Maksimum 100 TL olacak şekilde önerebilir misiniz? Mouse'um Logitech G300s. Klavye ve mouse koyacağım. Uzun olan mouse pad'lerden önerebilirseniz sevinirim. (90x40 ve 80x30 gibi)
110 TL'ye klasse alabilirsin, desenleri baya hoş.

Buna bakabilirsin, ben de bi ara almak için favorilere atmıştım:

Bu iyi duruyor. Marka bilindik bir marka mı?
Hocam desenli mousepad bir sıkıntı yapar mı? (mouse kayması, optik sorunu vb)
Aynı sorum Klasse içinde geçerli. Spigen içinse 90 biraz fazla uzun gibi
Desenleri sıkıntı yapar mı?

Bir de bunların hepsi dikişli mi oluyor? Dikişli-dikişsiz hangisini önerirsiniz, farkları nelerdir?

Bu iyi duruyor. Marka bilindik bir marka mı?

Hocam desenli mousepad bir sıkıntı yapar mı? (mouse kayması, optik sorunu vb)

Aynı sorum Klasse içinde geçerli. Spigen içinse 90 biraz fazla uzun gibi

Desenleri sıkıntı yapar mı?

Bir de bunların hepsi dikişli mi oluyor? Dikişli-dikişsiz hangisini önerirsiniz, farkları nelerdir?

Desenler sıkıntı yapmaz ama şunu söyleyebilirim markasız veya bilinmeyen mousepad'lerin çoğu aynı deneyimi yaşatacaktır. Kaliteli bir şey arıyorsanız steelseries veya bloody öneririm
Piranha mal alınmaz ne aldıysan tek elleyişimle bozdum.
Ben 30 TL'ye a101den almıştım bir beklentim yoktu sadece klavye ve mouse koyayım yeter dedim işimi gördü. 30-40 liradan fazla verilmez tabi.

Bir de kokudan bahsediyorlar, plastik kokusu. Çok rahatsız edecek bir şey mi? Ona göre masa ölçüsünü alıp Xrades'ten söylemeyi düşünüyorum işimi görür gibi düz siyah olanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı