100TL mouse pad önerisi

Çok iyi mousepad ileri 100TL bandında ne yazık ki bulamazsınız.
Gerçekten iyi ve uygun fiyatlı bir şey istiyorsan Razer Sphex v2 öneririm.
Bunun dışında 100TL bandında bazı mağazalar 90x40 mousepad satıyor. İnceleyebilirsin.

Çok iyi mousepad ileri 100TL bandında ne yazık ki bulamazsınız.
Gerçekten iyi ve uygun fiyatlı bir şey istiyorsan Razer Sphex v2 öneririm.
Bunun dışında 100TL bandında bazı mağazalar 90x40 mousepad satıyor. İnceleyebilirsin.
Hocam razer golthus mu onun gibi bir mousepad var mesela orjinal mi? Razer ile nasıl bir uyum sağlar.Ya da desenli olan xrades mouse mu alırım lütfen açıklama yapın.
@Sir Benjamin Hocam yardım edin.

Mousepadlerden anlamam ben, @raknhocam sen anlar mısın?

Hocam razer golthus mu onun gibi bir mousepad var mesela orjinal mi? Razer ile nasıl bir uyum sağlar.Ya da desenli olan xrades mouse mu alırım lütfen açıklama yapın.
@Sir Benjamin Hocam yardım edin.
Türk sitelerinde gördüğün Goliathus'ların %99'u sahte.
Xrades ve Porge gibi baskı markalarına bakabilirsin. Bütçe dostu ve büyük.

@R.B.D Hocam araştırdığıma göre sizde xrades mouse pad varmış aydınlatır mısınız bizi? 🌹👐
Evet hocam 3 adet mevcut.

Kabaca şöyle anlatayım. Ben esasında bu büyük ölçüde padleri masa yüzeyini korumak için aldım. 🎭🤢

Aynı zamanda masa üzerinde çok güzel bir fon yaparak odaya da renk katıyor. 🙏🏻

Çamaşır makinesinde yıkanıyor/elde yıkanıyor. Temizliği oldukça pratik. Lokal temizlik de yapılabilir. Islak mendil kafi 🤌🏻

İlk etapta düz siyah aldım. Ancak bu aşırı tozlanıyor ve el kiri belli ediyor hocam. ✍️

Bunun üzerine de desenli aldım. İki kat koyuyorum masa üzerine ve keyfime göre siyah veya desenliyi dekor amaçlı kullanıyorum.🙏🏻

Ancak lazer mousedan optik mouse'a geçince mouse kullanımda sıkıntılar yaşadım ve bir tane daha siyah alıp mouse için kullandım. Hepsi büyük aynı ölçüde ve güzel kayıyor hocam. 🤌🏻

Mousepad karşı biriydim ama cidden gerekiyormuş. Yıllardır kullanıyorum aşınma mouse kullanım yüzeyinde bir miktar oldu. Siyah olduğu için daha belirgin ama desenli olursa pek aşınma belli olmaz görüşündeyim.

Saygılarımla. 🌹

Geri
Yukarı