1018 kredi notu ile kredi alınır mı?

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Merhaba, 2023 23 Ekim'den beri kredi kartı kullanıyorum. İki adet sadece 1 defaya mahsus, 3 gün gecikti ödemem o günden beridir sorunsuz ödemelerimi yaparım şimdi asıl soru bu, kredi notum 1018'miş bana taşıt kredisi çıkar mı? Sıfır borç ile daha iyi anlamanız açısından en ince detayına kadar verdim.

Şu anda faizler yüksek ve bankalar da kredi vermeye çok gönüllü değil. Yine de en garanti sonuç bir banka şubesine giderek alınır. Akbank şu aralar en gönüllü banka. Şubeye gidip enine boyuna konuşun.

Nasıl yükselecek peki bu sürekli aktif kullanırım.

Merhaba, 2023 23 Ekim'den beri kredi kartı kullanıyorum. İki adet sadece 1 defaya mahsus, 3 gün gecikti ödemem o günden beridir sorunsuz ödemelerimi yaparım şimdi asıl soru bu, kredi notum 1018'miş bana taşıt kredisi çıkar mı? Sıfır borç ile daha iyi anlamanız açısından en ince detayına kadar verdim.
Kart limitini yüzde 30 geçme bazıları yarısı diyor ama değil findeks danışmanı direk kart limitinin 3 te 1 den fazla risk olur puan artmaz diyor borç ödenene kadar ve denedim doğru söylüyor yatır çek felan yapma ekstre kesilmeden borcu ödeme zaman lazım yapacağın çokta birşey yok hocam yani zaman lazım puan için krediyi şubenin haricinde mobilden bu puana alman imkansız .

Kart limitini yüzde 30 geçme bazıları yarısı diyor ama değil Findeks danışmanı direk kart limitinin 3'te 1'den fazla risk olur puan artmaz diyor borç ödenene kadar ve denedim doğru söylüyor yatır çek falan yapma ekstre kesilmeden borcu ödeme zaman lazım yapacağın çok da bir şey yok hocam yani zaman lazım puan için krediyi şubenin haricinde mobilden bu puana alman imkansız.

Hocam puanım 1118 oldu bu yeterli olur mu sizce?

Geri
Yukarı