1218 kredi notu ile ne kadar kredi çekilir?

KRYPTON1X

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1218 kredi notum var. Aktif 2 tane kredim var. Acaba 30 bin veya 50 bin kredi çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 1633 kredi notum var. 5000 TL kredi kartı istediğimde bile baya uğraştırmışlardı. Ama belirli bir maaşınız ya da uzun dönem 4A/B/C iş dökümünüz varsa çıkabilir.

Sadece kredi notunuza değil gelirinize de bağlı bir durum. Bankalar size aylık ödeyebileceğiniz maksimum taksit tutarını gösteriyor zaten ama bu tutarlarda kolay kolay sorun yaşamazsınız üstelik yüksek faizden de almamış olursunuz.
Benim 1633 kredi notum var. 5000 TL kredi kartı istediğimde bile baya uğraştırmışlardı. Ama gelirli bir maaşınız ya da uzun dönem 4A/B/C iş dökümünüz varsa çıkabilir.
5000 TL kredi kartı çıkarmada sorun çıkaran banka sana 36 ay taksitte 50.000 kredi veriyor. Bankalar aylık ödeyebileceğin tutara göre bu hesapları yapıyor bakma kredi kartı ile kredi aslında çok farklı.

5000 TL kredi kartı çıkarmada sorun çıkaran banka sana 36 ay taksitte 50.000 kredi veriyor. Bankalar aylık ödeyebileceğin tutara göre bu hesapları yapıyor bakma kredi kartı ile kredi aslında çok farklı.
Haklısınız hocam. Her gün mobil bankacılık bildirimi geliyor zaten direkt 20.000 TL desteğiniz tek tıkla cebinizde vs. diyerekten. Bir kez yapmıştım da borç yiğidin gerçekten kamçısı :D

Hocam ben belediye de çalışıyorum gelirim 4200 TL 2 kredim var biri 2900 TL kaldı digeri 4000 gidip başvursam eksi yerim diye korkuyorum maaş aldığım banka finans bank temmuz ayında banka degişimi olacak ne yapmalıyım biraz daha bekleyeyim mi?

30 40k ancak verirler. O da zorla.

Nasıl verirler hocam artı hangi banka.
Şimdi başvursam mobilden Red atarlarsa kredi puanımı etkiler mi?

Son düzenleme:
Her başvurunda, her Red aldığında puanın düşer. Bankayı arayıp kredi birleştiriyorlar mı diye sorabilirsin.

Hocam biraz daha bekleyeyim mi yükselmesini puanımın.
Her başvurunda, her Red aldığında puanın düşer. Bankayı arayıp kredi birleştiriyorlar mı diye sorabilirsin.

Hocam sağ olun kredim onaylandı şimdi sıra sistem toplama konusu açmaya.

Hocam sağ olun kredim onaylandı şimdi sıra sistem toplama konusu açmaya.

Son düzenleme:
Çıkmaz. Çıkarsa mucize. Her bankanın puan kriteri vardır. Misal en yükseği vakıfbank, 1700 puan üzerine kredi veriyor artık. Her banka için ayrı ayrı. Bu arada puanınız çok düşük. Ben kredi kartı kullandım 4 sene. Hiç ödeyemediğim olmadı. En fazla -400'e düştüm onu da 20 günde ödedim. Kısacası çok kullanmadım. Buna rağmen 1446 puanım olmuş. Sizinki çok çok düşük.

Geri
Yukarı