10210U MX130 sistemde GTA 5 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Rtrn34

Centipat
Daha fazla  
Intel(R) Core(TM) i5-10210U CPU @ 1.60GHz 2.11 GHz.
8 GB RAM.
4 GB MX130.
Arkadaşlar oyun NVIDIA ekran kartımı kullanmıyor. Görev Yöneticisi'nden baktım 0.normal CPU da %36 da oyun kasıyor bu arada.
CPU kullanımı aşırı düşük ve NVIDIA denetim masasında GTA 5 seçili oldugu halde neden NVIDIA GPU 0 da?
Graphics alanında video RAM 2047 MB diye gözüküyor ne kadar yaklaşırsa o kadar kasıyor kasamaması lazım?
Bu arada laptop kullanıyorum aynısı arkadaşımda var ultrada oynuyor eleman?
Yani CPU kullanımı aşırı düşük, sanırım NVIDIA da kullanmıyor NVIDIA denetim masasında ekleyip yüksek performansa seçtiğim halde kasıyor falan işte.

Yani bende R5 2500U Radeon 540 laptop vardı yüksek performansa alınca güç planından FPS artıyordu bayağı u serisi işlemci oldugu için bir süre sonra kısıtlıyor performansını (bende böyleydi)
Ama ekran kartını neden kullanmıyor bilmiyorum driveri DDU ile silip yeniden yükleyip deneyebilirsin.

Yani bende R5 2500U Radeon 540 laptop vardı yüksek performansa alınca güç planından FPS artıyordu bayağı u serisi işlemci oldugu için bir süre sonra kısıtlıyor performansını (bende böyleydi)
Ama ekran kartını neden kullanmıyor bilmiyorum driveri DDU ile silip yeniden yükleyip deneyebilirsin.

Yani yeni güncelledim ekran kartı driverını normal CPU aşırı düşük ya ondan kuşkulandım sizce neden? NVIDIA'dan hayır yok gibi şimdilik

Geri
Yukarı