10400F ve RX 580 için OBS ayarları

kemalsr0

Decapat
Daha fazla  
10400F işlemcim ve RX 580 ekran kartım var. 720p yayın yaparken çamur gibi bir görüntü oluyor. Hangi ayarı denediysem görüntüyü düzeltemedim. Bazen bakıyorum RX 460 -RX 570 kullanan arkadaşlar benden kaliteli yayın yapıyor. Ne yapmam lazım? 5.5-6K Bitrate veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitrate upload hızına göre ayarlanır. Upload hızınız nedir? Şu durumda bitrate yüksek. Hangi platform üzerinden yayın yapacaksanız o platform size ortalama ayarları veriyor zaten. Daha olmadı bırakın OBS kendi ayarlasın, ayarlarken sadece yayın yapacağınız platformun yayın anahtarını girin. İşlem bittikten sonra bitrate ile ufak ayarlar yapın, muhtemelen düşürün. OBS, AMD için ayar sunar. O ayarı seçin.

Bitrate upload hızına göre ayarlanır. Upload hızınız nedir? Şu durumda bitrate yüksek. Hangi platform üzerinden yayın yapacaksanız o platform size ortalama ayarları veriyor zaten. Daha olmadı bırakın OBS kendi ayarlasın, ayarlarken sadece yayın yapacağınız platformun yayın anahtarını girin. İşlem bittikten sonra bitrate ile ufak ayarlar yapın, muhtemelen düşürün. OBS, AMD için ayar sunar. O ayarı seçin.
Twitchden yayın yapıyorum
Dowland: 50
Upload: 8
interneti sadece ben kullandığım için bitrate sıkıntım olmuyor obs kendi yaptığı ayarladrda bile güzel bir kalite çıkmıyor ortaya benim ayarladğımla aynı

Şu ayarlara bir bakın

Dosya Ekleri

• obs.png
    obs.png
    40,9 KB · Görüntüleme: 65

Geri
Yukarı