1050 Ti boştayken 70 derece oluyor

XD .Z

Picopat
Daha fazla  
Selam 1050 Ti'yi 2-2, 5 senedir kullanıyorum gayet güzel çalışıyordu fakat şu an boştayken 70 derece oluyor. OC falan da yapmadım sizce sıkıntı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Termal macun yenilemesi yapabilirsiniz. Ayrıca NVIDIA Denetim Masası'ndan güç yönetimi modunu "uyarlamalı" yapabilirsiniz ve bu ayarı yaptıktan sonra yeniden başlatmanız gerek. (bu mod gerektiği zaman frekansları yükseltir boşta iken frekansları olabildiğine düşürür)
1621239069619.png

Piyasası iyiyken satma vaktinin geldiğini haber veriyor diye yorumladım. Yeni bir yuva arıyor.
Lütfen satacaksanız satmadan önce termal macunlarını yenileyin. Alan adam çok küfür eder arkanızdan. Bir de bilgisayarcıya götürüp bir ton para verir nesi var bunun neden böyle diye. İlanda da yazarsanız macunlarını yeniledim diye daha kolay satarsınız.

Lütfen satacaksanız satmadan önce termal macunlarını yenileyin. Alan adam çok küfür eder arkanızdan. Bir de bilgisayarcıya götürüp bir ton para verir nesi var bunun neden böyle diye. İlanda da yazarsanız macunlarını yeniledim diye daha kolay satarsınız.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı