1050 Ti desteği ne zaman bitiyor?

Bütçe
8000

i310100F

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir sistem toplayacağım ve bütçem 1050 Ti'ye yetiyor. Bu ekran kartı ne zamana kadar sürücü güncelleştirmesi alır?

Dostum bilmiyorum ama, en ucuz 1050ti'a bile vereceğin parayı başka bir ekran kartı almanı öneririm. 4k-2K arası bütçen varsa
Bu ikisinden birini almanı öneririm. Yetiyorsa alttakini al.

NVIDIA'nın resmi açıklamasını görmedim ama GTX 1050 Ti çok modern bir ekran kartı değil tahminim Max 2-3 sene sonra desteği kesilir diye tahmin ediyorum.

Dostum bilmiyorum ama, en ucuz 1050 Ti'a bile vereceğin parayı başka bir ekran kartı almanı öneririm. 4K-2K arası bütçen varsa.
Bu ikisinden birini almanı öneririm. Yetiyorsa alttakini al.

Bazı arkadaşlarım AMD ekran kartlarının alınmaz olduğunu söylüyor. Bir yazarlılığı varımdır bu bilginin?

Bazı arkadaşlarım AMD ekran kartlarının alınmaz olduğunu söylüyor. Bir yazarlılığı varımdır bu bilginin?

Yazılımsal olarak biraz daha sorunlu NVIDIA tarafına göre. Ancak zamanla çözülmeye başlandı. Sıfır 1050 Ti almayı aklınızdan geçirmeyin. Her şey dahilse o bütçe için en iyi ikili i3 10105F ve RX 6400. Her şey dahil değilse RX 6500/+ üzerine çıkmaya çalışın.

Yazılımsal olarak biraz daha sorunlu NVIDIA tarafına göre. Ancak zamanla çözülmeye başlandı. Sıfır 1050 Ti almayı aklınızdan geçirmeyin. Her şey dahilse o bütçe için en iyi ikili i3 10105F ve RX 6400. her şey dahil değilse RX 6500/+ üzerine çıkmaya çalışın.

RX 6400 kaç yıl güncelleştirme alır? Bu konularda çok bilgim yok kusura bakmayın.

Vallaha hocam bende Temmuz da RX 6500XT aldım ve son derecede memnunum ve çok şükür ki hiçte bir problem yaşamadım, teknoloji şans işidir ancak yok AMD kötü şusu var busu vs. Şehir efsanesi oldu artık ve bu tarz ürünlerde markadan ziyade ihtiyacı karşılayana bakacaksın ve açıkçası 1050 TI artık alınmaz yaşı-gücü durumu belli RX 6400 ona nazaran son derece hatta baya baya iş görebilecek bir alet.
Ve ufak bir ekleme yapayım şu var AMD'de Sürücüleri biraz tutarsız yani aldın diyelim hemen paylaşılan ilk sürümü indirme Nvidia'da kullandım sürücü konusunda Nvidia daha tutarlı AMD sürücüleri birazcık dengesiz.

Geri
Yukarı