1050 Ti Dishonored 2 performansı

Baran Mentes

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller, uzun süredir bu oyunu almak için ucuzlamasını bekliyorum fakat bayağıdır görüyorum optimizasyon sıkıntıları varmış oyunun. Bu sıkıntılar giderildi mi acaba oynayan var mı akıcı bir şekilde ?
  • 1050Ti
  • G4560
  • 8GB RAM
  • SSD yok
Bu şekilde en fazla 30-40 FPS ancak alıyorum açık alanda :(

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM düşük kalmış ayrıca ayarlarınız nasıl 2k mı 1080p mi? Şahsen ben tüm oyunu GTX 950M ile 1080p de low-high arası ayarlarda bitirdim. Youtube de ki testlere göre ise 1080p ultra ayarlarda 35 FPS gayet normal. Oyunun önerilen sistem gereksinimlerinde 16 GB RAM ve GTX 1060 olduğunu hatırlatayım.

RAM düşük kalmış ayrıca ayarlarınız nasıl 2k mı 1080p mi? Şahsen ben tüm oyunu GTX 950M ile 1080p de low-high arası ayarlarda bitirdim. Youtube de ki testlere göre ise 1080p ultra ayarlarda 35 FPS gayet normal. Oyunun önerilen sistem gereksinimlerinde 16 GB RAM ve GTX 1060 olduğunu hatırlatayım.
Bu arada 1080P oynuyorum. 2k oynatması imkansız gerçekten. 1920x1080 oynuyorum, 35 FPS normal olabilir fakat kasıyormuş gibi his veriyor. Gerçekten rahat olamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı